انواع تبلیغات با کارنیل وب

همه کسب‌وکارها برای پیشرفت و بهبود وضعیتشان به تبلیغات نیاز دارند. تبلیغات محیطی یکی از راه‌های تأثیرگذار در تبلیغات است. تمامی مدیران و کارفرمایان باید به روش‌های تبلیغاتی آشنا باشند و مناسب‌ترین خدمات تبلیغاتی را برای خودشان انتخاب کنند.

شما می‌توانید برای مشاوره رایگان دررابطه‌با نحوه تبلیغات مناسب در رابطه با حوزه کاری خود با متخصصین تبلیغات کارنیل وب تماس بگیرید.

اگر صاحب کسب کار هستید برای افزایش بازده و درآمدزایی بیشتر، نیازمند تبلیغات هستید.

خدمات تبلیغات محیطی کارنیل وب

زمانی که شرکت‌ها از طریق تبلیغات به سوددهی برسند به آن اعتقاد پیدا می‌کنند. تبلیغات محیطی یکی از روش‌های تبلیغاتی پرسود است که صاحبان شرکت‌ها را به تبلیغات علاقه‌مند می‌کند.

در واقع تبلیغات محیطی شیوه‌ای از تبلیغات است که می‌تواند افراد را با کسب‌وکار شما آشنا کند.

زمانی که شما از تبلیغات محیطی استفاده می‌کنید افرادی که بیرون از خانه‌هایشان هستند با برخورد و تماشای این بیلبوردهای تبلیغاتی اسم و تصویر برند شما در ذهنشان می‌ماند و به‌نوعی در ذهن مردم هک می‌شود.

انواع خدمات تبلیغات محیطی

 1. تبلیغات محیطی متحرک

تبلیغات محیطی الزاماً ثابت و غیر قابل حرکت نیستند؛ اکثر افراد تا اسم تبلیغات محیطی را می‌شنوند فقط یاد بیلبوردهای تبلیغاتی میفتند اما بیلبوردهای تبلیغاتی تنها راه استفاده از تبلیغات محیطی نیستند.

این تبلیغات می‌توانند به‌صورت متحرک روی بدنه اتوبوس‌ها یا سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی باشند.

این مدل از تبلیغات باعث افزودن به زیبایی شهر می‌شوند و با این کار تبلیغ شما می‌تواند در سرتاسر شهر بچرخد و افراد بیشتری این تبلیغ را مشاهده کنند. یکی از روش‌های تأثیرگذار در این زمینه تبلیغات روی اتوبوس‌ها است.

این نوع از تبلیغات به دلیل بیشتر دیده‌شدن و همچنین قیمت پایین آن جزو تبلیغات پر طرف‌دار است.

کارنیل وب با وجود کارشناسانی با تخصص کافی در رابطه با تبلیغات محیطی پاسخگوی تمام نیازهای شماست. همین حالا برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 1. بیلبوردها و پوسترها

بیلبوردها، تابلوها سازه‌های بسیار بزرگی هستند که می‌توانند نمایانگر محصولات و خدمات برندهای مختلف باشد. عمدتاً این بیلبوردها را در مکان‌های پرجمعیت و پرترافیک شهر نصب می‌کنند تا بیشتر دیده شود. زمانی که این بیلبورد چند روز در یک مکان بماند مخاطبانی که از آن مکان عبور می‌کنند اسم وبرند شمارا به ذهن خواهند سپرد و هنگام خرید به‌صورت کاملاً ناخودآگاه برند شما را انتخاب خواهند کرد.

شرکت کارنیل وب با داشتن مهارت کافی در حوزه تبلیغات در بیلبوردها و پوسترها می‌تواند به‌صورت رایگان در رابطه با کسب‌وکار شما مشاوره تخصصی ارائه دهد. تماس با کارنیل وب

 1. تبلیغات محیطی دیجیتال

این نوع از بیلبوردهای تبلیغاتی به دلیل اینکه انیمه متحرکی دارند، اثرگذاری را چندبرابر بیشتر می‌کنند.

تبلیغات محیطی انواع مختلفی دارد که روزبه‌روز هم به تعدادشان افزوده خواهد شد.

برخی دیگر از تبلیغات محیطی عبارت‌اند از:

 • استفاده از پروژکتور بر روی ساختمان‌ها
 • رسانه‌ها
 • نمایشگرهای درون مراکز تجاری؛
 • بیلبوردهای متحرک
 • تبلیغات درون هتل‌ها و مراکز تفریحی
 • تبلیغات از طریق تلویزیون و رادیو

تبلیغات خود را به ما بسپارید، ما برای شما یک برنامه‌ریزی طولانی مدت و پربازده را نسبت به کسب‌وکار خودتان انجام می‌دهیم تا بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناس مربوطه تماس بگیرید.

خدمات تبلیغات تلویزیونی

یکی از راه‌های تبلیغاتی که بازده بسیار بالای دارد و باعث سوددهی و افزایش اعتبار برند شما می‌شود تبلیغات تلویزیونی است که در ادامه به انواع آن خواهیم پرداخت.

یکی دیگر از تخصص‌های ما در رابطه با تبلیغات تلویزیونی است. ما با داشتن روابطی که داریم می‌توانیم بهترین قیمت را برای شما فراهم کنیم.

تیزر تبلیغاتی

تیزرها یا برندهای تبلیغاتی معمولاً زمان کوتاهی در حد 10 الی 15 ثانیه را دارند. در این مدت‌زمان کوتاه در مورد نوع محصول و مزایای آن صحبت می‌شود.

 برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی نیاز به هزینه‌های هنگفت ندارید. متخصصین کارنیل وب می‌توانند با کمترین قیمت ممکن برای شما تیزر تبلیغاتی بسازند. برای مشاوره با متخصصین کارنیل وب نیاز به پرداخت هزینه ندارید و می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خدمات حک آرم در شرکت کارنیل وب

در این شیوه از تبلیغات آرم یا برند مجموعه را در بالای صفحه تلویزیونی نمایش خواهند داد که مدت‌زمان آن معمولاً بین 10 تا 15 ثانیه است. برای مشاوره رایگان برای نحوه انجام حک آرم میتوانید با ما تماس بگیرید

خدمات زیرنویس

در این نوع خدمات کارنیل وب تبلیغ برند شما از طریق زیرنویس در پایین صفحه تلویزیون به مدت 15 ثانیه یا بیشتر در صورت نیاز شما انجام می‌شود.

رپرتاژ آگهی تبلیغات شما

در این نوع از تبلیغات، در مدت 120 ثانیه توضیحاتی کامل و جامع از برند و محصول شما داده می‌شود و هرآنچه که نیاز است تا مخاطب در مورد شما بداند را به او نشان می‌دهند.

تبلیغ تلویزیونی شما باید موارد زیر را دارا باشد.

 • خلاقیت
 • اعتبار تبلیغ
 • شناخت هدف و مخاطبین هدف
 • گستردگی پیام
 • افزایش فروش

خدمات تبلیغات سینما با کارنیل وب

در تبلیغات سینمایی به دلیل استفاده از پتانسیل آن، اثربخشی تبلیغ شما بسیار بیشتر می‌شود. در سینماها به دلیل حضور اقشار مختلف جامعه، بستر مناسبی برای تبلیغ است. زمانی که تبلیغ بر روی پرده سینما پخش می‌شود به دلیل پرده بزرگ و عریض سینما، حواس تماشاگر را تماماً به تبلیغ شما جلب می‌کند.

خدمات تبلیغات مجازی کارنیل وب

به هرگونه تبلیغی در فضای دیجیتال، به‌منظور بازاریابی و یا فروش محصولات، تبلیغات مجازی یا دیجیتال مارکتینگ می‌گویند.

در این نوع از تبلیغات با استفاده از رسانه‌های پرمخاطب و پربازدید مانند اینستاگرام، تلگرام، سایت‌های پرمخاطب و … اقدام به تبلیغ می‌شود.

این تبلیغات، پربازده است و به دلیل دارابودن فضای متنوع، دارای مخاطبین بسیار زیاد از اقشار مختلف جامعه است. همین دلیل باعث می‌شود که مخاطبین بسیار زیادی با برند یا محصول شما آشنا شوند و باعث افزایش چشمگیر میزان سود شما شود.

کارنیل وب با کمک متخصصین در حوزه تبلیغات مجازی می‌توانیم شما را به هدفتان برسانیم، همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان اقدام کنید.

تبلیغات کلیکی چیست؟

تبلیغات کلیکی یا همان pay per click که اصطلاحاً به آن PPC می‌گویند جز تبلیغات محبوب و پربازده است. در این شیوه از تبلیغات شما به‌ازای هر کلیک بر روی تبلیغ خود و بازدید از تبلیغتان هزینه‌ای پرداخت می‌کنید. نکته مثبت و قابل‌توجه این است که اگر روی بنر و تبلیغ شما کلیک نشود شما لازم نیست هزینه‌ای را بپردازید.

کارشناسان ما در حوزه تبلیغات کلیکی آماده برای انجام تبلیغاتی هدفمند برای کسب‌وکار شما هستند. همچنین در این حوزه می‌توانیم به‌صورت کاملا.ً رایگان و کاربردی به شما مشاوره دهیم.

تبلیغات در بستر یوتیوب و گوگل

یوتیوب به دلیل اینکه یکی از پرمخاطب‌ترین رسانه‌های حال حاضر دنیاست. همچنین بستری مناسب برای انتشار تبلیغات و افزایش سود و بازده شماست. در روز بیش از 5 میلیون ویدئو در یوتیوب توسط کاربران آن آپلود می‌شود. به همین دلیل در سال‌های اخیر تقاضا برای انجام تبلیغات در بستر یوتیوب افزایش چشم‌گیری داشته است.

از مزیت‌های تبلیغات در بستر یوتیوب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرداخت نتیجه محور (پس از کسب نتیجه موردنظر، پرداخت انجام می‌شود)
 • بازدهی بسیار بالا
 • شناسایی و انتخاب دقیق هدف

ما در کارنیل وب مفتخریم که ارائه‌دهنده هرگونه خدمات در زمینه تبلیغات باشیم. برای افزایش بازدهی و فروش خود کافی است با تیم تبلیغاتی کارنیل وب تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است تیم مشاور ما به‌صورت کاملاً رایگان در تمام مراحل در خدمت شماست. شما می‌توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان ما از خدمات کارنیل وب برای تبلیغات برند و یا محصول خود استفاده فرمایید.

فهرست