دفتر مجازی چیست؟

در واقع می‌توان گفت دفتر مجازی شکل امروزی و جدید دفتر کارهای سنتی است که امروزه به‌جای دفترهای سنتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دفترها به شما این امکان را می‌دهند تا هزینه‌های خود را کم‌تر کنید. به طور مثل شما با استفاده از این دفترها نیازی به اجرای دفتر کار، استخدام منشی و … نخواهید داشت. شما با استفاده از دفتر کار مجازی امکان دسترسی به اتاق جلسات، سرویس منشی مجازی، تلفن گویا، مرکز تماس و … را خواهید داشت.

در دفتر مجازی شما عملاً به جز فضای فیزیکی تمام امکانات یک دفتر کار را دارید. مانند کد پستی، منشی، خط تلفن اختصاصی و نشانی معتبر.

با پیشرفت روزافزون تکنولوژِی، با کاهش نیاز به حضور در یک مکان مشخص و فیزیکی روبه‌رو هستیم. دیگر بیشتر استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک برای رسیدن به اهداف خود از دفاتر مجازی استفاده می‌کنند. از طرفی نیاز شرکت‌ها به نیروهای دورکار و همچنین فریلنسرها بیشتر شده به همین دلیل شرکت‌ها و کسب‌وکارها برای کاهش هزینه‌های خود، رو به استفاده از دفاتر مجازی آورده‌اند.

دفتر مجازی - شرکت کارنیل وب
دفتر مجازی - شرکت کارنیل وب

امکانات دفتر مجازی

دفترهای مجازی این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به یک مکان مشخص کسب‌وکارها بتوانند به کار خود ادامه دهند. هرچند دفترهای مجازی عمدتاً برای کسب‌وکارهای کوچک و استارتاپ‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد اما برخی از شرکت‌های بزرگ هم هستند که با تعداد زیادی از فریلنسرها کار می‌کنند که این دفاتر برای آن‌ها هم مناسب هستند و از این دفاتر استفاده می‌کنند.

دفترهای مجازی به شرکت‌های تازه‌تأسیس و یا حتی فریلنسرها اعتبار میافریند. شما با استفاده از این دفترها می‌توانید با پرداخت هزینه بسیار کمی مشتریان خود را جذب کنید و به کسب درآمد بپردازید. شرکت‌هایی هستند که با استفاده و خرید از اشتراک ماهانه از آنها از دفتر کارهای مجازی که در اختیار شما قرار می‌دهند استفاده کنید.

همان‌طور که گفته شد دفترهای مجازی مزایای بسیار زیادی دارند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می‌پردازیم

کاهش و کم کردن هزینه‌ها

برای راه‌اندازی یک شرکت شما نیاز به خرج هزینه‌های بسیار زیاد و هولناکی هستید که ممکن است در شروع و ابتدای راه شما کمی برایتان مشکل‌آفرین باشد. شما باید هزینه‌های خرید تجهیزات، اجاره ملک، بیمه و … را پرداخت کنید که این موارد گفته شده برای کسب‌وکارهای کوچک ممکن است کمی دشوار باشد. اما با استفاده از این دفترها بدون نیاز به پرداخت و هزینه مبالغ سنگین می‌توانید دفتر کار خود را داشته باشید.

بخشیدن اعتبار به کسب‌وکار شما

این دفترها می‌توانند در ابتدای راه به شما اعتبار ببخشند. با استفاده از دفترهای مجازی، نام شرکت شما در لیست شرکت‌های معتبر قرار داده خواهد شد و حتی آدرس شرکت را هم ثبت خواهند کرد.

دفتر مجازی - شرکت طراحی سایت کارنیل وب
دفتر مجازی - راه اندازی دفتر مجازی - کارنیل وب

مدیریت کامل تماس‌ها و ارتباط بهتر با مشتریان

با استفاده از دفاتر مجازی می‌توانید یک تلفن ثابت سازمانی در اختیار داشته باشید که می‌توانید قسمت‌های داخلی متعددی را برای هر فرد و با هر تعداد تعریف کرد.

این تلفن ثابت به مدیران و کار آفرینان این امکان را می‌دهد که به هر تعدادی که می‌خواهند تعداد داخلی‌های خود را افزایش یا کاهش دهند.

 قابلیت جابه‌جایی

یکی دیگرهای قابلیت‌ها و مزایای مهم دفترهای مجازی، قابلیت جابه‌جایی است. به طور مثال اگر دفتر شما در تهران است؛ می‌توانید تماس‌های دفتر کار خود و همچنین سایر کارهای خود را در شیراز انجام دهید به‌طوری‌که انگار در تهران و در دفتر کار خود هستید.

 

افزایش تعداد افراد مشغول به کار

زمانی که از دفترهای مجازی استفاده می‌کنید عملاً دیگر نگران کمبود جا برای کارمندان و اضافه‌کردن آن ها ندارید. به همین دلیل می‌توانید تعداد زیادی از افراد را استخدام کنید تا به‌صورت دورکار، با شما همکاری داشته باشند. این مورد از مزایای دفترهای مجازی بسیار موردتوجه کار آفرینان و کارمندان قرار دارد به این دلیل که امکان استخدام نیروهای بیشتر فراهم می‌شود و بازدهی شرکت و حتی کارمندان بالاتر می‌رود.

راه اندازی دفتر مجازی با کارنیل وب

ما در شرکت کارنیل وب با استفاده از افراد متخصص و مجرب در این زمینه هم چنین برخورداری از بالاترین امکانات؛ امکان ارائه این خدمات به شما را داریم.

متخصصان ما در کارنیل وب با استفاده از توان حداکثری خود، دفتر کار شمارا خلق به بهترین صورت ممکن خلق می‌کنند.

پس اگر به دنبال راه‌اندازی کسب کار جدید هستید و یا برای کسب‌وکار فعلی خود نیازمند دفتر مجازی هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.

شما با استفاده از گزینه مشاوره رایگان می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و به‌صورت کاملاً رایگان با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما در هر مرحله شما را برای دستیابی به کسب‌وکاری پربازده و قدرتمند راهنمایی خواهند کرد.

ما در تمام طول کار همراه شما خواهیم بود.

دفتر مجازی - راه اندازی دفتر مجازی - شرکت کارنیل وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

لیست خدمات کارنیل وب