لیست نمایندگی‌ها

برای تماس با نمایندگی شهر خود میتوانید از شماره تلفن‌های زیر استفاده کنید.
نام نمایندگیتلفن دفترتلفن همراه
نمایندگی رشت0133213376809395585738
نمایندگی مشهد0513760807809370045517
نمایندگی اصفهان0313228215709367448341
نمایندگی مازندران0113234960209107797013

لیست نمایندگی‌ها ، در عصر کنونی دنیای وب و اینترنت بسیار گسترده است و مردم مدت زیادی از وقت خود را در اینترنت سپری می کنند. در این وضعیت طراحان وب بعنوان معماران این دنیای مجازی نقش بسیار پررنگ و مهمی دارند.

معماری و طراحی دنیای تکنولوژی قوانین و اصولی دارد که تمام طراحان وب بایستی آن را رعایت کنند. طراحی سایت معمولا هزینه بالایی دارد و برای برخی کسب و کارهای نوپا این هزینه زیاد است و لزوم استفاده از یک وب سایت ارزان قیمت احساس می شود.

در این مقاله سعی داریم شما را با طراحی وب سایت ارزان قیمت بیشتر آشنا کنیم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی ها و امکانات طراحی وب سایت ارزان

قیمت مناسب:

هزینه راه اندازی یک وب سایت ارزان در مقایسه با هزینه های سایتهای گران قیمت بسیار به صرفه است و امکان این را به شما می دهد که در زمان کمی وب سایت خود را راه بیندازید.

ورود اطلاعات صفحه های سایت:

ورود محتوا تا چند مورد روی سایت در مراحل اولیه بصورت رایگان انجام میشود. بعد از تحویل پنل مدیریت و سایت دیگر امکان مدیریت صفحات سایت با پنل کاربری به راحتی قابل انجام است.

پشتیبانی آنلاین:

بعد از ایجاد سایت در صورت وجود هرگونه مشکلی در هنگام کار با سایت یا بخشهای مربوط به کنترل پنل ها و مدیریت سایت می توانید از راه تماس با بخش پشتیبانی سایت مشکل خود را مطرح کرده و نسبت به رفع آن مشکل اقدام کنید.

قالب های زیبا و متنوع:

فردی که صاحب سایت است می تواند با توجه به علاقه و سلیقه خود قالب ظاهر وب سایت را از میان قالبهای متنوع موجود انتخاب نماید. همه قالبها روی اغلب مرورگرها بهینه شده اند و در سریعترین زمان لود میشوند. لیست نمایندگی‌ها

آماده سازی سریع:

هاست و دامنه وب سایت یک روز بعد از سفارش بسته فعال می شود و ایمیلهای سایت هم قابل استفاده خواهد بود. نصب قالب و ورود محتوا و ایجاد صفحه ها براساس اطلاعاتی که کارفرما ارسال نموده است در سریع ترین حالت ممکن انجام می شود. لیست نمایندگی‌ها

مقاله پیشنهادی: 6 ویژگی مهم در طراحی وب سایت در سال 2022

طراحی وب سایت ارزان- طراح

مزایا و معایب طراحی وب سایت ارزان قیمت:

تعداد شرکتها و طراحان سایت که دست به طراحی وب سایت ارزان می زنند کم نیست حتی ابزارهایی وجود دارد که می توانید به راحتی خودتان طراحی سایت نمایید.

این کارها برای کسب و کارهایی که نوپا هستند و نیاز به یک وب سایت ساده دارند و فقط می خواهند خود را معرفی کرده و اطلاعات تماس را به نمایش بگذارند مناسب است و کلا برای افرادیکه قصد درآمدزایی از سایت را ندارند گزینه مناسبی است ولی اگر قصد درآمدزایی از طریق سایت دارید و کارهای خاصی از سایت انتظار دارید طراحی وب سایت ارزان به درد شما نمی خورد.

از مزایای دیگر سرعت راه اندازی و آماده سازی سایت است که سبب صرفه جویی در وقت می شود و مزیت اصلی آن هم قیمت پایین تر طراحی سایت می باشد.

از معایب این روش این است که این طراحی سایت ها معمولا توسط قالبهای آماده انجام میشوند و ممکن است خیلی افراد دیگر هم از این قالبها استفاده کنند و سایت شما شکل و شمایل و کارایی تکراری خواهد داشت. لیست نمایندگی‌ها

سایت آماده ارزان قیمت به چه صورت است؟

شرکتها و افراد با خرید سایت آماده ارزان نگرانی بابت هزینه های بالای راه اندازی و طراحی سایت و همچنین مشکلات فنی نخواهند داشت. معمولا راه انداختن سایت هزینه های بالایی دارد که باعث می شود افراد در همان ابتدا از فکر راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی باز بمانند.

این در حالیست که استفاده از اینترنت روز به روز گسترش پیدا می کند و مردم استقبال بیشتری نسبت به کسب و کارهای اینترنتی پیدا می کنند. سایتهای آماده اغلب ظاهر و طراحی یکسانی دارند ولی در عوض هزینه های بسیار کمتری برای راه اندازی دارند. لیست نمایندگی‌ها

طراحی وب سایت ارزان-طراحی

طراحی وب سایت ارزان چه مزایایی دارد؟

  • امنیت قدرتمند و مناسب سایت
  • قابلیت طراحی به چندین زبان متفاوت
  • سیستم مدیریت حرفه ای و در عین حال آسان
  • امکانات متنوع و گسترده برای راه اندازی و اجرای بسیاری از سیستمها
  • وجود افزونه های مختلف جهت اضافه کردن انواع مختلف از ویژگیها
  • قابلیت سئوی مناسب و به روز رسانی وردپرس به نسخه های باکیفیت بیشتر

پیشنهاد می کنیم مقاله 5 ویژگی صفحه اصلی سایت را مطالعه نمایید.

لیست خدمات کارنیل وب