چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟

چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟

جهت مشاوره با ما فرم زیر راپر کنید

نام خانوادگی *
نام خانوادگی
این فیلد را پر کنید
توضیحات
توضیحات
این فیلد را پر کنید
موبایل *
موبایل
این فیلد را پر کنید

چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟

چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟ اکثراً افرادی که سایت دارند به دنبال این هستند که همیشه در خط اول گوگل باشند و اگر به این شکل نباشد مدام ابراز ناراحتی و نگرانی می کنند.

اما تا حالا به این فکر کردید که چرا رسیدن به صفحات اول گوگل آنقدر اهمیت دارد؟ چرا رعایت نکات سئو باعث می شود تا سایت شما از همه نظر ارتقاء پیدا کند و گوگل به سایت شما اهمیت ویژه ای دهد؟

میلیون ها کاربرد در ایران و سایر نقاط جهان هستند که توسط موتور جستجوگر گوگل در حال پیدا کردن مقاله و محصول مورد نظرشان هستند و کم تر کسی پیدا می شود که از دیگر موتورهای جستجوگر استفاده کند در این صورت اکثراً می خواهند در این موتور جستجوگر پر طرفدار همیشه خط اول باشند این می تواند یکی از دلایل شما برای تصاحب این رتبه باشد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله طراحی سایت آژانس مهاجرتی پیشنهاد می شود.

چگونه می توان به صفحه اول گوگل رسید؟

اگر به مستند علاقه مند باشید حتما می بینید که وقتی شیر می خواهد آهویی را شکار کند باید سریعتر بدود تا بتواند او را شکار نماید.

برای کسب رتبه ی اول برای سایتی که جدید است. غیرممکن به نظر می رسد و پس از اینکه رتبه اول را بدست آوردید. آن موقع می توانید مشتریان زیادی بدست آورید.

بنابراین می توانید مانند همان شیر که مثال زدیم برای اینکه رتبه ی اول باشید. باید سرعتتان را زیاد کنید تا بتوانید رتبه ی اول را بدست آورید.

از عواملی که باعث می شود میزان کاربران بیشتری به سایت شما مراجعه کنند عنوان سئو و توضیحاتی که برای متنتان قرار می دهید توجهشان را جلب می کند. طراحی سایت با ظاهری مدرن و حرفه ای هم تاثیر فوق العاده ای بر جذب آن ها می گذارد.

شما ممکن است با قرار دادن توضیحات مناسب می توانید با اینکه مثلا رتبه ی سوم قرار دارید آمار بازدیدتان از سایتی که رتبه ی دوم است. بسیار زیادتر باشد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله 5 نکته طراحی سایت حرفه ای پیشنهاد می شود.

صفحه ای که در نتایج جستجو به نمایش در می آید توضیح و عنوان جذابی داشته باشد. باعث می شود نرخ کلیک آن و در نتیجه رتبه اش در گوگل افزایش پیدا کند.

چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟ - سئو وبسایت

چگونه می توانیم در صفحه اول گوگل بمانیم؟

بعد از اینکه در صفحه ی اول گوگل ماندید. برای اینکه بتوانید در صفحه ی اول آن را نگه دارید سخت تر از رساندن آن به صفحه ی اول گوگل است چراکه باید روی آن کار کنید تا در همان جایگاه بماند.

برای اینکه بتوانید آن را در همان جایگاه نگه دارید شرطش انجام فعالیت های مهم در ادامه است:

– حتما به طور منظم نسبت به تولید محتوا با اطلاعات به روز برای ساییتان اقدام کنید.

– نسبت به بررسی جایگاه مطالب اطلاع پیدا کنید و میزان کلیک بر روی آن را با ایجاد نمودار میانگین بسنجید اگر تعداد کلیک ها پایین بود حتما نسبت به بازبینی مطالب و تغییر محتوای آن اقدام کنید.

– لینک سازی در مطلب را فراموش نکنید چراکه خزنده های گوگل مطلب شما را بررسی می کند و با قراردادن لینک های داخلی و خارجی می توانند به کامل بودن مطلب شما از نظر سئو پی ببرند.

البته لازم نیست مزرعه ای از لینک برای مطلبتان درست کنید. چراکه این کار هم به ضرر سایتتان تمام می شود. بنابراین بهتر است این کار را به نحو احسنت و بدون ایجاد تکراری انجام دهید.

– محتوای خود را در شبکه های اجتماعی پر مخاطب مثل اینستاگرام، تلگرام، توییتر، فیسبوک و … به اشتراک بگذارید.

– نظرات کاربران را حتما راجع به مطلب خود بپرسید و پاسخ آن را تا جایی که می توانید درست و دقیق پاسخ دهید.

بعد از اینکه جایگاه اول را در صفحه ی اول گوگل بدست آوردید رقابت شما تازه شروع می شود. پس باید تلاش کنید جایگاه را ارتقاء داده و از همه مهم تر نسبت به حفظ آن تلاش کنید.

تا به این جا فهمیدیم که چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟ و این را هم متوجه شدیم صفحه ی اول بودن در گوگل چه مزایایی می تواند برای کسب و کارمان به همراه داشته باشد.

پس برای دست یابی به سئو برتر و حرفه ای لازم است تا با تیم حرفه ای در ارتباط باشید. کارنیل وب به عنوان برترین تیم حرفه ای خدمات ارزنده و تخصصی را خدمت شما عرضه می کند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله 4 مزیت طراحی سایت پیشنهاد می شود.

چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟ - سئو سایت
تغییرات در الگوریتم های سئو گوگل چه تاثیری بر سایت ها می گذارد؟

با توجه به اینکه ممکن است گوگل الگوریتم های جدیدی را عرضه کند. نسبت به آن الگوریتم ها دوباره به بازبینی سایت ها و محتوا بپردازد بهتر است با توجه به آن الگوریتم ها مقالات و صفحات سایت خود را بازبینی نمایید.

هر تغییری که شما در صفحات و نوشته های قدیمی می دهید. می تواند درصد زیادی به قرار گرفتن شما در رتبه های اول گوگل نماید و موجب افزایش یا کاهش بازدید کننده های سایت شما شود.

هرچه زودتر دست به کار شوید و محتوا و برگه های قدیمیتان را با در نظر گرفتن الگوریتم های جدید تغییر دهید. باعث می شود تا راحت تر در نتایج گوگل آن هم رتبه های اول قرار گیرید.

سئو 2021 را قطعاً شرکت های فوق حرفه ای می توانند بر روی سایت شما اعمال کنند. چراکه با دانستن الگوریتم ها راحت تر نسبت به تغییر آن اقدام می کنند.

البته با ارائه الگوریتم های جدید راجع به سئو سایت ممکن است سایت شما افت رتبه داشته باشد. اما بعد از مدتی و ایجاد تغییرات سایت شما به جایگاه قبلیش باز می گردد. پس نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

به عنوان مثال در زمان های قدیم تولید محتوا با تعداد کلمات 300 تا انجام می شد. اگر هم کپی بود هیچ مشکلی پیش نمی آید.

اما امروز حداقل میزان تعداد کلمات تولید محتوا باید 1000 کلمه یا حتی بیشتر باشد. آن هم مطلبی که برای مخاطب مفید باشد و بتواند از مطالب به خوبی استفاده کند.

همچنین مطلب سئو کلاه سفید، سیاه و خاکستری چیست؟ را هم از دست ندهید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه بدست آورید.

چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟ - هزینه سئو سایت
کارنیل وب جایگاه سایت شما را در خط اول گوگل حفظ خواهد کرد!

تا به اینجا متوجه شدید که چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟ و اینکه متوجه شدید امروزه چقدر گوگل به رابط کاربری سایت شما به همراه سئو پیشرفته سایتتان اهمیت می دهد بنابراین باید نسبت به انجام آن اقدام کرده و خدماتی در این زمینه از شرکت حرفه ای کارنیل وب دریافت کنید.

کارنیل وب به عنوان بزرگترین و بهترین شرکت طراحی سایت برای شما بهترین ها را ارائه می دهد و می تواند جایگاه سایت شما را در رتبه های اول حفظ نماید.

البته شرکت ما در زمینه های دیگری از جمله تبلیغات ، تیزرسازی ، طراحی سایت فوق حرفه ای در زمینه های مختلف فعالیت درخشانی دارد و میزان سابقه ای که دارد منجر به جذب مشتریان و از همه مهم تر جلب رضایت آن ها شده است.

برای ما مهم ترین گزینه رضایت شما مشتریان است. رضایت شما با ارائه بهترین کار و خدمات از سوی ما بدست می آید.

با اطمینان کامل هر نوع خدمات تبلیغاتی در دنیای گسترده مجازی که خواستید را می توانید از ما درخواست کنید. برای تماس با ما و بهره مند شدن از خدمات فوق حرفه ای که در انتظارتان است کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

, , , , ,

تحویل 1 روزه سایت

مقالات آموزشی

نمونه کارهای طراحی سایت

لیست قیمت ها

فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید