استخدام در کارنیل وب

برای همکاری، شما کاربران گرامی می‌ توانید با پر کردن فرم زیر تقاضای خود را برای استخدام در بخش های مختلف مانند طراحی سایت، تولید محتوا و سئو و تبلیغات شرکت طراحی سایت کارنیل وب ارسال کنید. بعد از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته خواهد شد.

استخدام
[wpforms id=”8151″ title=”false” description=”false”]

استخدام در بخش طراحی سایت کارنیل وب

در این بخش افرادی که تمایل به همکاری دارند باید در زمینه طراحی سایت با وردپرس و برنامه نویسی با این سیستم مدیریت محتوا تخصص و تجربه لازم را داشته باشند. ارائه رزومه برای کسانی که علاقه به همکاری در بخش طراحی سایت کارنیل وب دارند، ضروری است. لازم به ذکر است کسانی که متقاضی بخش طراحی سایت هستند، حتما باید در رشته کامپیوتر در مقطع کاردانی یا کارشناسی یا بالاتر تحصیل کرده باشند.

استخدام در بخش تولید محتوا و سئو کارنیل وب

در بخش تولید محتوا افرادی می توانند درخواست خود را ثبت کنند که در زمینه نویسندگی توانایی داشته و برای این کار تجربه لازم را کسب کرده باشند. کارنیل وب از تمام کسانی که در این زمینه توانایی دارند، به صورت پاره وقت یا تمام وقت دعوت به همکاری می کند.

برای همکاری در بخش سئو که درواقع همان تولید محتوای حرفه ای است، افرادی می توانند رزومه خود را ارسال کنند که در زمینه سئو فنی، سئو متنی و سایر موارد مربوط به آن تخصص لازم را داشته باشند.

استخدام در بخش تبلیغات کارنیل وب

تبلیغات در زمینه های، جزو خدماتی است که توسط شرکت طراحی سایت کارنیل وب به مشتریان ارائه می شود. برای همکاری در بخش تبلیغات لازم است که افراد در رشته بازرگانی تحصیل کرده یا حداقل در این زمینه تجربه کافی داشته باشند.

مزایای همکاری با کارنیل وب

از آنجایی که شرکت طراحی سایت کارنیل وب جزو شرکت های برتر در زمینه طراحی سایت، تولید محتوا و سئو و تبلیغات است، همکاری با این مجموعه مزایای بسیار دارد که از میان آنها می تواند به موارد زیر اشاره کرد.

  • همکاری با تیم حرفه ای و کسب تجربه بسیار در زمینه تخصص خود
  • کار کردن در محیط امن همراه با آرامش
  • آشنایی با همکاران حرفه ای و متعهد به وظایف کاری
  • امنیت شغلی
  • و…

لازم به ذکر است که دانش و تجربه کافی از موارد بسیار مهم برای استخدام افراد در کارنیل وب است. در همین راستا از تمام افرادی که در زمینه طراحی سایت، تولید محتوا و سئو و تبلیغات تخصص لازم را دارا هستند، دعوت به همکاری می شود.

لیست خدمات کارنیل وب