چاپ کارت ویزیت

یکی دیگر از روش‌های مؤثر تبلیغاتی علاوه بر طراحی سایت ، چاپ کارت ویزیت است. این کارت‌ها باعث بهینه شدن و افزایش بهره وری کسب‌وکار شما خواهند شد. طرح روی این کارت‌ها را هم می‌توانید خودتان درست کنید و یا هم می‌توانید با همکاری طراحان ما در کارنیل وب اقدام به طراحی این کارت‌ها نمایید.

کارت ویزیت انواع و جنس‌های مختلفی دارد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می‌پردازیم.

  • کارت ویزیت سلفون براق و سلفون مات
  • کارت ویزیت‌های لمینت براق و لمینت مات
  • کارت ویزیت‌های طلاکوب
  • کارت ویزیت‌های لمینت برجسته
  • کارت ویزیت‌های آهنربایی
  • کارت ویزیت‌های مخملی
  • کارت ویزیت‌های پی‌وی‌سی
  • کارت ویزیت‌های مربع
  • کارت ویزیت‌های بافت‌دار یا کتان

چاپ تراکت

یکی دیگر از راه‌های ساده و کم‌هزینه تبلیغات، چاپ تراکت است. این تراکت‌ها به دلیل گسترده بودن و پخش شدن در سطح شهر، یکی از مؤثرترین و بهترین شیوه‌های تبلیغاتی هستند. شما با استفاده از تراکت‌های تبلیغاتی، می‌توانید تبلیغ برند خود را در سطح شهر پخش کنید.

چاپ کارت ویزیت
خدمات چاپ پرچم

خدمات چاپ پرچم

یکی از بهترین راه‌ها برای جلب توجه افراد به برند و یا لوگو محصول شما، استفاده از خدمات چاپ پرچم است. این پرچم‌ها باعث می‌شوند که محصول شما به‌خوبی به چشم مخاطب بیایید.

پرچم‌های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می‌پردازیم.

چاپ پرچم‌های تشریفاتی

این پرچم‌ها در ابعاد بسیار بزرگ تولید می‌شوند. غالباً از این پرچم‌ها در همایش‌ها و یا در شرکت‌های بزرگ و معروف استفاده می‌شود.

پرچم رومیزی

آرم و لوگوی برند شما بر روی این پرچم‌ها نقش بسته است. زمانی که از این پرچم‌ها بر روی میز کارتان استفاده می‌کنید، اعتماد به نفس شما افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین این پرچم‌ها جلوه بسیار زیبایی روی میز و یا دفتر کار شما دارند.

پرچم‌های اهتزاز

این پرچم‌ها پایه‌های بسیار بلندی دارند و اکثراً در محیط‌های باز از آن ها استفاده می‌شود. جنس این پرچم‌ها، غالباً از نوع ساتن است که باعث می‌شود زیبایی و باد پذیری خوبی داشته باشند.

انواع خدمات چاپ با کارنیل وب

ما در کارنیل وب با استفاده از متخصصین حوزه تبلیغات و استفاده از بهترین و مجرب‌ترین طراحان، امکان ارائه خدمات تبلیغاتی مانند چاپ تراکت، پرچم، کارت ویزیت و … را دارا هستیم. تیم تبلیغاتی کارنیل وب با استفاده از ابزارهای مناسب و هم چنین استفاده از طرح‌های تبلیغاتی هوشمند، سهم مؤثری در بهبود کسب‌وکار شما خواهیم داشت.

برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین شما می‌توانید در هر مرحله با استفاده از گزینه مشاوره رایگان، به کارشناسان ما متصل شوید و با آن ها ارتباط برقرار کنید.

لیست خدمات کارنیل وب