انواع چاپ برای تبلیغات

برای تبلیغات موثر راه های مختلفی وجود دارد که در میان آنها می توان به انواع چاپ اشاره کرد که با استفاده از می توان خدمات یا محصولات خود را به مشتریان معرفی کرد. چاپ کارت ویزیت، کارت بروشور یا کاتولوگ، تراکت و پرچم جزو انواع چاپ برای تبلیغات محسوب می شود که در ادامه درباره آنها توضیح داده شده است.

چاپ کارت ویزیت

یکی از روش‌های مؤثر تبلیغاتی علاوه بر طراحی سایت، چاپ کارت ویزیت است. این کارت‌ باعث معرفی بهتر، بهینه شدن و افزایش بهره وری کسب‌ و کار شما می شود. طرح روی کارت‌ ویزیت را می توانید با توجه به سلیقه خود طراحی کنید یا آن را به تیم طراحی حرفه ای کارنیل وب سفارش دهید. کارت ویزیت انواع و جنس‌ های مختلفی دارد که در ادامه به معرفی برخی از آنها پرداخته شده است.

  • کارت ویزیت سلفون براق یا سلفون مات
  • کارت ویزیت‌ لمینت براق و لمینت مات
  • کارت ویزیت‌ طلاکوب
  • کارت ویزیت‌ لمینت برجسته
  • کارت ویزیت‌ آهنربایی
  • کارت ویزیت‌های مخملی
  • کارت ویزیت‌ پی‌وی‌سی
  • کارت ویزیت‌ مربع
  • کارت ویزیت‌ بافت‌ دار یا کتان

چاپ بروشور یا کاتولوگ

داشتن بروشور یا کاتولوگ چاپی برای تحویل فیزیکی به مشتریان مفید است. مشتریان می خواهند درباره انواع محصولات و خدمات کسب و کار اطلاعات لازم را کسب کند. شما به عنوان صاحبان مشاغل می توانید جزئیات خاصی مانند قیمت، انواع و ساعات در دسترس را وارد کنید. از مزایایی چاپ بروشور یا کاتولوگ این است که آنها شرکت شما را خریداران یا رقبا معرفی می کنند. سپس شما نیازی به حضور فیزیکی برای توضیح محصولات یا خدمات خود ندارید. همچنین مشتریان شما می توانند در اوقات فراغت خود درباره آنها مطالعه کنند.

لازم به ذکر است که چاپ کاتولگ یا بروشور، منبع چاپی عالی برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و محصولات هستند. اگر شرکت شما اطلاعات خود را صرفاً از طریق بازاریابی دیجیتال به اشتراک می گذارد، ممکن است به طور ناخواسته پایگاه مشتری خود را محدود کنید. به خاطر داشته باشید که همه افراد دسترسی سریع و آسان به اینترنت ندارند. علاوه بر این، ارائه اطلاعات چاپ شده، بسیار ساده تر از هدایت آنها به وب سایت است. رسانه های چاپی مانند کاتالوگ یا بروشور، تأثیر ماندگاری در ذهن مشتری  ایجاد می کنند. هر چه مشتری در مورد محصول یا خدمات بیشتر فکر کند، احتمال خرید افزایش پیدا خواهد کرد.

چاپ کارت ویزیت
چاپ تراکت
چاپ بروشور یا کاتالوگ
خدمات چاپ پرچم

چاپ تراکت

یکی دیگر از راه‌ های ساده و کم‌ هزینه تبلیغات، چاپ تراکت است. این کار به دلیل گسترده بودن و پخش شدن در سطح شهر، یکی از مؤثرترین و بهترین شیوه‌ های تبلیغاتی محسوب می شود. شما با استفاده از تراکت‌ های تبلیغاتی، می‌ توانید تبلیغ برند خود را در سطح شهر یا منطقه موردنظر انجام دهید.

چاپ پرچم

یکی از بهترین راه‌ ها برای جلب توجه افراد به برند یا لوگو محصول شما، استفاده از خدمات چاپ پرچم است. این پرچم‌ ها باعث می‌ شوند که محصول شما به‌ خوبی به چشم مخاطب بیایید. پرچم‌ های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به معرفی برخی از آنها پرداخته شده است.

 پرچم‌ تشریفاتی

این پرچم‌ ها در ابعاد بسیار بزرگ تولید می‌ شوند. اغلب از این پرچم‌ ها در همایش‌ ها یا در شرکت‌ های بزرگ و معروف استفاده می‌ شود.

پرچم رومیزی

در پرچم رومیزی، آرم و لوگوی برند یا شرکت چاپ می شود. شما مشتریان گرامی زمانی که از این پرچم‌ ها بر روی میز کارتان استفاده می‌ کنید، اعتماد به نفس شما افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین این پرچم‌ ها جلوه بسیار زیبایی روی میز یا دفتر کار شما دارند.

چاپ پرچم‌ اهتزاز

این پرچم‌ ها پایه‌ های بسیار بلندی دارند و اکثراً در محیط‌ های باز از آنها استفاده می‌شود. جنس پرچم اهتزار، اغلب از نوع ساتن است که باعث می‌شود زیبایی خوبی داشته و در مقابل باد مقاوم باشد.

انواع چاپ با کارنیل وب

کارنیل وب با استفاده از متخصصان حوزه تبلیغات و استفاده از بهترین و مجرب‌ ترین طراحان، خدمات تبلیغاتی مانند چاپ تراکت، پرچم، کارت ویزیت را به مشتریان خود ارائه می دهد. تیم تبلیغاتی کارنیل وب با استفاده از ابزارهای مناسب و طرح‌ های تبلیغاتی هوشمند، سهم موثری در بهبود کسب‌ و کارهای مختلف دارد.

شما کاربران گرامی برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان کارنیل وب تماس حاصل فرمایید. همچنین شما می‌ توانید در هر مرحله با استفاده از گزینه مشاوره رایگان، با مشاوران این شرکت طراحی سایت ارتباط برقرار کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.

لیست خدمات کارنیل وب