ساخت اپلیکیشن برای وب‌سایت

یکی از بهترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های ساخت اپلیکیشن برای وب‌سایت‌ها موبایل ویو می‌باشد. در این روش شما می‌توانید سایت خود را به‌صورت یک نرم‌افزار بر روی انواع گوشی‌هایی با سیستم‌عامل اندروید و IOS نصب کنید. دیگر با عمل تایپ در مرورگرها خداحافظی کنید و به کاربران خود بیشتر اهمیت بدهید. این کار باعث افزایش نرخ بازگشت کاربران به سایت شما می‌شود. این عمل بسیار برای رتبه و جایگاه شما در گوگل مفید است.

توجه داشته باشید که در این روش شما اگر وب‌سایت خود را ارتقا یا تغییراتی دهید، هیچ نیازی به انجام دوباره کارها در اپلیکیشن نیست. این مزیت در هزینه‌های نگهداری اپلیکیشن بیسار صرفه‌جویی می‌کند. باید بدانید که شما اگر قابلیتی به سایت خود اضافه کنید، نیاز به دانلود و نصب هیچ آپدیتی از سوی کاربر ندارید. به دلیل وجود یک سیستم کاملاً آنلاین تمامی تغییرات به‌صورت آنلاین و خودکار به اپلیکیشن شما اضافه می‌شود.

اگر شما سایتی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارید با هزینه ناچیزی می‌توانید برای وب‌سایت خود یک اپلیکیشن داشته باشید. در این اپلیکیشن می‌توانید از تمام قابلیت‌های وب‌سایت خود بهره ببرید. در این روش شما می‌توانید از تمامی قابلیت‌های سایت خود در قالب یک اپلیکیشن استفاده کنید. همچنین می‌توانید از فضای مدیریتی سایت خود در تلفن هوشمند خود بهره ببرید تا خیلی سریع‌تر به کارهای مدیریتی خود برسید.

ساخت اپلیکیشن در کارنیل وب

ما در کارنیل وب با استفاده از متخصصین وب و همچنین استفاده از بهترین و مجرب‌ترین افراد متخصص در این حوضه، می‌توانیم به شما در طراحی و ساخت اپلیکیشن وب‌سایت مورد نظرتان کمک کنیم. تیم کارنیل وب با استفاده از به‌روزترین و مناسب‌ترین ابزارها، می‌تواند باکیفیت‌ترین اپلیکیشن وب‌سایت اختصاصی را برای شما طراحی کند.

برای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین شما می‌توانید در هر مرحله با استفاده از گزینه مشاوره رایگان، به کارشناسان ما متصل شوید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

فهرست