بک لینک

بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو شامل تعدادی از عوامل درون و خارج از کنترل شما است مانند سئو داخلی و خارج از صفحه مانند ایجاد لینک و بک لینک که یک فاکتور مهم خارج از وب سایت است که می‌توان در استراتژی سئوی خود از آن استفاده کنید.

به لینکی که از یک وب سایت به وب سایت دیگر، پیوند داده شود «بک لینک» می‌گویند. پیوند ورودی یک سینگال رتبه‌بندی برای موتورهای جستجوی همانند گوگل است. بنابراین هنگامی که از لینک یک وب سایت معتبر برای سایت خود استفاده می کنید، موجب ارتقای محتوا خود خواهید شد.

درواقع می توان بیان کرد که پیوند ورودی های معتبر موجب افزایش رتبه سایت و مشاهده بیشتر در موتورهای جستجو که همان سئو (SEO) است، می شود.

فیلتر براساس دسته بندی
Reset
آموت بار-کارنیل وب

باربری همدان

رتبه : 1 لینک : https://b2n.ir/f16571 حداکثر لینک قابل انتخاب : 1 کلمات دارای رتبه در این مقاله :  وانت بار همدان (رتبه 1)…

1,000,000 تومان

آموت بار-کارنیل وب

باربری یزد

رتبه : 1 لینک : https://b2n.ir/w25027 حداکثر لینک قابل انتخاب : 1 کلمات دارای رتبه در این مقاله :  وانت بار یزد (رتبه 2)…

1,000,000 تومان

استفاده از بک لینک

بک لینک‌ها نقش بسیار مهمی در الگوریتم موتورهای جستجو و سئو سایت شما خواهند داشت. یکی از راه‌ها استفاده از بک لینک‌ها این است که در سایت‌های معتبر پیام بگذارید و با این کار باعث دیدن شدن سایت خود در وب سایت‌های معتبر شوید یا اینکه از نوشته‌های سایت‌های معتبر به عنوان پیوند ورودی در سایت خود استفاده کنید.

انواع بک لینک

دو نوع اصلی پیوند ورودی وجود دارد که در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد.

:Nofollow  این نوع پیوند ورودی ها به موتورهای جستجو می‌گوید که یک لینک را نادیده بگیرند. آنها هیچ رتبه‌ای را از یک سایت به سایت دیگر منتقل نمی‌کنند. بنابراین برای بهبود رتبه و سئو وب سایت مفید نیستند.

Dofollow: این نوع پیوند ورودی ها، جزو پیوند ورودی هایی هستند که همه می‌خواهند از آنها استفاده کنند و آنها را داشته باشند. در این مورد باید توجه داشت که تنها بک لینک‌هایی که برای سایت‌های معتبر هستند، ارزش بالایی دارند.

بنابراین این نوع پیوند ورودی برای بهبود رتبه و سئو وب سایت بسیار مفید است و موجب ارتقای رتبه وب سایت شما می‌شود.

البته درباره این نوع پیوند ورودی ها باید این مورد را در نظر بگیرید که گاهی آنها مناسب سایت شما نیستند و متعلق به سایت‌هایی هستند که اصول و شرایط موتورهای جستجو را رعایت نکرده و با شکستن این اصول رتبه گرفته‌اند، بنابراین باید این نکته را مدنظر داشته باشید که اگر از آنها استفاده کنید، مشمول جریمه از سوی گوگل خواهید شد.

در همین راستا باید بگوییم که استفاده از بک لینک‌های ارزشمند کار متخصصان این حوزه مانند کارنیل وب است و هر کسی نمی تواند آنها را استفاده کند؛ زیرا کمیت پیوند ورودی ها مهم نیستند؛ بلکه در هنگام استفاده از آنها باید به کیفیت آنها توجه شود.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که کیفیت پیوند ورودی است که موجب تفاوت در رتبه بندی سایت شما می شود.

بک لینک - کارنیل وب

ارتقای سئو با کمک بک لینک

در کنار فراوانی و بهینه‌سازی محتوای شما، پیوند ورودی یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر توانایی وب سایت شما برای رتبه بندی در نتایج جستجو است.

دو علامت اصلی برای الگوریتم جستجوی گوگل که رتبه‌بندی جستجو را تعیین می‌کند، اعتبار دامنه و امتیاز اعتماد است. هر دوی این سیگنال‌ها به طور مستقیم تحت تأثیر اعداد بک لینک هستند.

Domain Authority، امتیازی است که با جمع آوری تمام دامنه‌های ارجاعی که به وب سایت شما اشاره می کنند، اختصاص می‌یابد.

هر چه اعتبار سایت‌هایی که به سایت شما ارجاع می‌دهند بالاتر باشد، اعتبار دامنه شما بیشتر می شود.

امتیاز اعتماد، معیاری است که اعتبار دامنه‌های ارجاع شما را در نظر می‌گیرد. ممکن است به دلیل پیوند ورودی های قوی، اعتبار دامنه بالایی داشته باشید؛ اما اگر گوگل و سایر موتورهای جستجو به آنها امتیاز اعتماد بالایی ندهند، ممکن است رتبه ضعیفی کسب کنید.

امتیاز اعتمادی که کمتر از اعتبار دامنه شما باشد، یک پرچم قرمز برای کیفیت و واقعی بودن محتوایی است که از دامنه‌های ارجاع به سایت شما پیوند می‌دهد.

بدون شک شما نمی‌خواهید از وب‌سایت‌هایی که امتیاز اعتماد یا اعتبار دامنه پایینی دارند، پیوند ورودی دریافت کنید.

بنابراین فرصت‌های پیوند ورودی باید ارزیابی شوند تا اطمینان حاصل شود که نتایج جستجوی شما به نفع شما خواهد بود.

بک لینک - طراحی سایت کارنیل وب

راهکارهای ارتقا سئو با ایجاد بک لینک

راه‌های مختلفی وجود دارد که کسب و کار شما می‌تواند شروع به جستجوی پیوند ورودی ها و استفاده از آنها برای تأثیر مثبت بر نتایج جستجوی شما کند.

یکی دیگر از راه‌های پیشنهادی این است که بک لینک‌سازی سایت خود را به تیم متخصصانی مانند کارنیل وب بسپارید تا بتوانید به راحتی سئو وب سایت خود را ارتقا دهید و رتبه دلخواه خود را در موتور جستجوی گوگل کسب کنید.

لیست خدمات کارنیل وب