طراحی و تولید انواع کارت های هوشمند

انواع کارت

 1. کارت های تماسی  (Contact Card): معمولا از این کارت ها در مواردی که امنیت کارت و اطلاعات درونی آن، از اهمیت خاصی برخوردار است، استفاده می شود. این کارت دارای یک تراشه یا (chip) مجهز به واحد پردازشگر مرکزی (CPU) می باشند وقادرند اطلاعات گوناگونی را درخود نگهداری و پردازش کنند.
 2.  کارت های بدون تماس (Contact less Card): این کارت از خانواده ی کارت های RFID  می باشند که مانند کارت های اعتباری مترو یا اتوس ها می باشند و دارای چند نوع R/O و R/W با فرکانس ۱۲۵Kو کارت های مایفر ۱K و کارت Mifare Desfier 4k  می باشد که معمولا برای تراکنش های آفلاین و بلیط الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرد.
 3. کارت های مغناطیسی: کارت های مغناطیسی در واقع مشابه کارت های بانکی می باشد که دارای نوار مغناطیسی می باشد که اطلاعات کارت در آن ذخیره می شود که دارای دو نوع HICO وLOCO می باشد.
 4. کارت های ترکیبی (Hybrid Card)
  کارت های هیبرید یا (دو منظوره)، به دلیل استفاده از تجهیزات آنتن و مدار مجتمع می توان از آن به صورت تماسی و یا بدون تماس استفاده کرد. اگرچه دو تراشه مدار مجتمع یا نوار مغناطیسی و آنتن به صورت همزمان در این کارت وجود دارد، مانند ترکیب کارت مایفر و مگنت می باشد.

انواع خدمات کارت :

طراحی و چاپ و تولید انواع کارت های PVC و کارت های مغناطیسی ، هوشمند و انواع کارت های تماسی و بدون تماس و کارت های ترکیبی دو منظوره

طراحی و چاپ انواع کارت های شناسایی و عضویت و شخصی سازی

خدمات چاپ  برجسته کاری (Embossing) حروف و اعداد
درج هولوگرام و کینی گرام و کارت های اسکرچ دار
درج نوار مغناطیسی و کد گذاری و نوار امضا

کارت وفاداری و باشگاه :

اين کارت جهت وفادارسازي مشتري مورد استفاده قرار ميگيرد. دارنده کارت با آگاهي از استراتژي امتيازدهي و پاداش صادر کننده کارت، در هر بار خريد کارت خود را بهمراه داشته و خود را بعنوان مشتري دائمي معرفي مي نمايد . سيستم در ازاي خريدهاي ايشان امتيازي متناسب بر اساس امتيازات تعريف شده توسط سياست گزاران ثبت مي نمايد سياست امتيازدهي دارنده کارت را تشويق مي نمايد با خريدهاي آتي ، امتيازات خود را به حد نصاب ها برساند و صادر کننده با افزايش فروش مواجه مي گردد.

کارت عضويت:

این کارت ، کارت عضويت در گروهها و باشگاه ها می باشد که اعضا با در دست داشتن آن مي توانند در مجامع شرکت کنند. با استفاده از اين کارت ميزان حضور عضو نيز قابل اندازه گيري است و مي توان دعوت به برنامه هاي اتي را نيز برنامه ريزي نمود.

 کارت امتيازدهی مشتریان:

دارنده کارت با خريد کارت امتياز مي خرد و ميتواند امتيازات را براي خريد محصولات و يا استفاده از امکانات استفاده کند يا امتياز دريافت کند.

صدور انواع کارت اعتباری:

کارت اعتباری می تواند در قالب کارت اعتباری فروشگاهی و سازمانی و… صادر گردد که  سازمان یا فروشگاه ارائه دهنده  کارت با استفاده از اين کارت به افراد اعتبار ارائه مي کند که براساس اين اعتبار ايشان مي توانند از محصولات سازمان یا فروشگاه  بدون پرداخت مستقيم پول خرید نمایند و مبالغ را بعداٌ پرداخت مي کند .

صدور انواع کارت خرید :

کارت خرید فروشگاهی و یا سازمانی می تواند با مبالغ مختلف صادر و در اختیار مشتریان و کارکنان قرار بگیرند و توسط صادر کنند قابل شارژ مجدد می باشد که دارنده ی آن می تواند از شعب آن فروشگاه یا مراکز طرف قرار دارد سازمان صادر کننده خرید نمایند.

صدور انواع بن کارت :

بن کارت نیز مانند کارت خرید می باشد که می تواند ماهیانه مبلغ بن مورد نظر در آن توسط فروشگاه یا سازمان شارژ شود و دارندگان آن کارت از فروشگاه ها مراکز پذیرنده آن کارت بدون پرداخت هیچ وجهی از آن مراکز خرید نمایند.

صدور انواع کارت خرید اقساطی:

کارت های اقساطی در واقع توسط فروشگاه ها و مراکز ارائه دهنده ی خدمات برای کارکنان سازمانها و ادارت صادر شده می شود که اعتبار آن توسط این سازمانها و ادارات تعیین و تامین می شود و در اختیار کارکنان قرارگرفته و به میزان خرید آنها ماهیانه از حقوق کارمندان کسر و به فروشگاه ها پرداخت می گردد.

صدورکارت بلیط الکترونیکی

بلیط الکترونیکی ET یا همان نسخه ی الکترونیکی بلیط کاغذی است و به عنوان واسطه ای از اطلاعات ذخیره شده در سیستمهای رزرواسیون شرکت ها و مراکز می باشد. تفاوت ET با بلیط کاغذی در نحوه ارائه آن به مشتری است. اطلاعات مشتری در سیستم بعنوان یک رکورد ثبت گردیده است .از مزایای اصلی ET دزدیده نشدن ، گم نشدن و خراب نشدن آن است. ومزایای اصلی آن این است که مشتری می تواند به آسانی آن را از طریق سایت یا نرم افزارهای موبایل و یا باجه های فروش ، خرید یا شارژ مجدد نماید و در باجه ها و گیت های ورودی و پذیرندگان از دقت ، کنترل و سرعت بالایی برخوردار می باشد و این نوع کارت ها می توانند برای استخر ها و اماکن ورزشی و یا سینما ها و سایر موارد بسیار مناسب و بصرفه باشند.مانند بلیط های مترو و اتوبوس و…

راه اندازی شبکه پرداخت الکترونیک

 با در اختیار داشتن ابزار های قدرتمند خود در قالب بسته ی نرم افزاری ذیل:

 1. سیستم مدیریت کارت های اعتباری
 2. سوئیچ های پرداخت پرسرعت
 3. پایانه های و کارت خوان های فروشگاهی (پوز) از انواع تحت شبکه و بی سیم
 4. سامانه های اینترنت بانک و پورتال پذیرندگان و پورتال صادرکنندگان
 5. نرم افزار های موبایل و سرویس های USSD
 6. فروشگاه اینترنتی و درگاه پرداخت IPG اختصاصی

آمادگی راه اندازی و استقرار و پشتیبانی هر گونه شبکه ی پرداخت الکترونیکی و شبکه های تخفیف و اعتباری را برای سازمان های بزرگ و کوچک و انواع فروشگاه های زنجیره ای و چند شعبه ای و تعاونی های مصرفی و حتی موسسات مالی اعتباری و قرض الحسنه را بصورت اعتباری ، خرید اقساطی ، و وام کارت و غیره ارائه در کل کشور و حتی خارج از مرزهای کشور را دارد.

کارت تخفيف:

اين کارت عمدتا مي تواند جهت جذب مشتريان جديد و ترجيحا بصورت گروهي، مورد استفاده قرار گيرد . صادر کننده، کارت هاي تخفيف را با شيوه هاي مناسبي به دست مصرف کنندگان مي رساند و طبيعتا در مقاطع خاص زماني با افزايش فروش مواجه شده و ضمنا مي تواند قسمتي از مشتريان جديد را شناسائي نموده و به مشتري دائمي تبديل نمايد.

کارت هديه:

اين کارت مي تواند در موارد خاص و به روشهاي متنوعي توزيع شود و یا به جای تخفیف نقدی به مشتری هدیه ی شود که نهايتا دارنده کارت جهت استفاده از ارزش شارژ شده در کارت هديه ، خريدي را انجام داده و مي تواند تبديل به يک مشتري دائم شود.

ارائه خدمات دستگاه های کارتخوان  برندهای verifone  و ingenico

انواع خدمات تامین تعمیر پشتیبانی و نرم افزاری

فروش دستگاه های کارتخوان برند های verifone  و ingenico

انجام کلیه خدمات مربوط به دستگاه های کارتخوان مدل های  ingenico 5100 و ingenico 7910

انجام کلیه خدمات مربوط به دستگاه های کارتخوان مدل های verifone vx520 ،verifone vx670 ،verifone vx675  و verifone vx680

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

لیست خدمات کارنیل وب