ثبت شرکت

تمام افراد حقیقی و حقوقی صاحبان کسب و کار برای انجام کارهای تجاری یا غیرتجاری خود باید ثبت شرکت و نوع فعالیت خود را به ثبت برساند تا بتوانند به صورت قانونی به فعالیت خود ادامه دهند. همچنین از سوی دیگر شرکت ها به رسمیت شناخته خواهد شد.

از آنجایی که شرکت ها به انواع مختلف مانند مسئولیت محدود، مختلط سهامی، سهامی (عام یا خاص)، تعاونی تولید و مصرف، نسبی، تضامینی و دانش بنیان تقسیم می شوند، برای اینکه حالت حقوقی پیدا کنند و بتواند به فعالیت خود ادامه دهند، در اداره ثبت شرکت ها، نام تجاری شرکت خود را باید ثبت کنند و دولت بر این عملکرد آنها نظارت خواهد داشت.

ثبت شرکت - شرکت کارنیل وب

 مراحل ثبت شرکت

بعد از انتخاب نام و نوع شرکت، تعیین سرمایه گذاران و شرکا، باید مدارک مورد نیاز شرکت و مدارک شناسایی شرکا بر اساس نوع شرکت برای ثبت آن ارائه شود. سپس باید در سامانه ثبت شرکت ها یا توسط شرکت های واسطه برای این کار اقدام شود.

پکیج ثبت شرکت

مزایای ثبت شرکت

ثبت شرکت - تقسیم سود عادلانه - کارنیل وب

تقسیم سود عادلانه

از آنجایی که امکان دارد در هر شرکتی، میان شرکای آن اختلاف به وجود آید و در مورد تقسیم سود نیز در بین آنها اختلاف نظر رخ دهد.

بنابراین لازم است از همان ابتدای شروع کار ثبت انجام گیرد تا هر شخص با توجه به مسئولیت و میزان سهامی که دارد، از سود حاصل از شرکت حتی در زمان اختلاف بین شرکا بهره مند شود.

ثبت شرکت - وجهه قانونی و رسمی - کارنیل وب

وجهه قانونی و رسمی

از دیگر مزایای ثبت رساندن شرکت، به همراه داشتن وجهه قانونی و رسمی برای شرکت ها است، به این صورت که می توان با ثبت آن، در مذاکره با شرکت های دیگر به صورت رسمی با آنها مذاکره کرد.

بر همین اساس می توان بیان کرد که کمتر شرکتی وجود خواهد داشت که با افراد حقیقی صاحب کسب و کار ولی بدون شرکت همکاری داشته باشند.

تفاوت ثبت شرکت با ثبت برند

اغلب افراد تصور می کنند که با ثبت با نام برند خود می توانند آن را به صورت انحصاری برای خود داشته باشند.

با خیال راحت محصولات خود را تولید می کنند و می پندارند کسی حق نخواهد داشت از نام برند آنها استفاده کند، در صورتی که این طور نخواهد بود.

برای اینکه بتوانید برند انحصاری خود را داشته باشید، باید همان طور که نام شرکت خود را ثبت می کنید، برندی که می خواهید روی محصولات یا خدمات خود بگذارید و منحصر به خودتان باشد، آن را نیز به ثبت برسانید تا با ثبت آن در صورت استفاده از برند شما، بتوانید اقدام قانونی داشته باشید.

ثبت شرکت - ثبت برند - کارنیل وب

ثبت شرکت را به چه کسی بسپاریم؟

در جهت انجام ثبت شرکت و کارهای پیچیده آن در کمترین زمان ممکن به شکل کاملاً تخصصی کافی است با تیم حرفه ای کارنیل وب در ارتباط باشید، زیرا بهترین خدمات را در این زمینه خدمت شما عرضه می کنند تا بتوانید ثبت شرکت یا برندتان را به سرانجام برسانید.

البته تیم حرفه ای کارنیل وب در زمینه های دیگری از جمله طراحی سایت ، سئو ، تولید محتوا، تبلیغات در زمینه های مختلف از جمله رپورتاژ آگهی، ادمین شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام به شما عزیزان ارائه می دهد، کافی است با کارنیل وب در ارتباط باشید تا نسبت به دریافت خدمات مورد نظرتان اقدام کنید.

ثبت شرکت، ثبت برند در کمترین زمان ممکن با هزینه بسیار پایین را به ما بسپارید!

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

لیست خدمات کارنیل وب