خدمات واردکردن اطلاعات (دیتا اینتری) کارنیل وب

امروزه با حجم انبوهی از داده‌ها سروکار داریم به همین خاطر جمع‌آوری و سازماندهی این اطلاعات به‌نوعی کاری سخت و طاقت‌فرسایی است. از همین روی افرادی که در دیتا اینتری تخصص دارند می‌توانند به شما در این زمینه کمک قابل‌توجهی کنند. دیتا اینتری بسیار کار را برای شما آسان‌تر کند. اکثر شرکت‌ها نیاز به این اطلاعات جمع اوری شده دارند تا بتواند فرایند داخلی خود را بهبود ببخشند و با تجزیه‌وتحلیل رقبای خود، درآمدزایی کنند. به همین دلیل به این افراد متخصص در زمینه دیتا اینتری نیاز دارند. این افراد هم به‌صورت انفرادی کار می‌کنند و هم به‌صورت گروهی. متخصصان دیتا اینتری می‌توانند از هر رشته تحصیل در جهان وجود داشته باشند.

زمانی که تعداد داده‌های شما محدود و کم باشند برای شما مشکل آفرین نخواهند بود. زمانی که تعداد این داده‌ها زیاد شوند به طور چشم‌گیری وقت و هزینه شمارا در برمی‌گیرند و بازدهی شمارا کاهش می‌دهند. اما جای نگرانی نیست تیم ما در کارنیل وب با استفاده از افراد متخصص در این زمینه و بهره گیری از امکانات مناسب، این کار وقت‌گیر و وحشتناک را به بهترین و سریع‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهیم.

برخی از پروژه‌هایی که در زمینه دیتا اینتری انجام می‌شود

 • تبدیل تمام فایل و اسناد کاغذی به اسناد دیجیتالی.
 • آماده‌کردن و تهیه گزارش‌های ویژه از پایگاه‌های اطلاعاتی داده به درخواست کارفرما.
 • به‌روزرسانی تمام اطلاعات و داده‌ها در پایگاه‌های داده
 • ذخیره‌سازی اطلاعات تماس و علایق مشتریان
 • واردکردن اطلاعات به وب‌سایت و سیستم‌های مدیریت محتوا با رعایت کردن قوانین و نکات سئو.
 • جمع‌آوری‌کردن اطلاعات فروش شرکت‌ها در فرمت واحد.
 • ادغام رسید
 • انتقال اسناد به جداول مربوطه

هزینه ورود اطلاعات یا دیتا اینتری به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از آن عوامل را در ادامه به شما میگوییم.

 • به تایپ نیاز دارد یا خیر
 • مهلت انجام کار
 • مدت‌زمان موردنیاز برای انجام کار
 • پیچیدگی‌های پروژه
 • میزان حجم کار و …

چگونه افراد حرفه‌ای را برای ورود اطلاعات استخدام کنید؟

برای کارکردن با افراد یا شرکت‌های دیتا اینتری نیازمند دانستن موارد زیر هستید. شما باید با رعایت این نکات بستر آرام و مناسب برای همکاری دوطرفه فراهم کنید. حتماً برای انتخاب دیتا اینتر شایسته، وقت و زمان کافی بگذارید تا از حرفه‌ای بودن و تخصص این افراد مطمئن شوید. زیرا دیتا اینتر یک وظیفه مهم و حیاتی برای بهینه‌سازی کسب‌وکار شماست.

یک دیتا اینتر حرفه‌ای باید به نکات سئو آشنایی کافی داشته باشد تا با رعایت این نکات و قوانین بتواند وب‌سایت شمارا در رتبه‌های بالای سرچ گوگل قرار دهد. رعایت این مسئله آن‌قدر مهم است که اگر به آن توجه نشود ممکن است در طولانی‌مدت ضربه‌های سنگینی را به سایت و کسب‌وکار شما وارد کند.

یادتان باشد که حتماً اطلاعات لازم و کافی را در اختیار متخصص قرار دهید به طور مثل اگر می‌خواهید اسنادتان اسکن شده باشند و اطلاعات آن در جدول‌های مربوطه گذاشته شود؛ باید این نکات را به متخصص دیتا اینتری بگویید تا بتواند نیازهای شما را شناسایی کند و به بهترین شکل به این نیازها پاسخ دهد.

سرعت عمل بالا از لازمه‌های کار یک متخصص دیتا اینتری است.

اگر به دنبال کار با متخصصان واردکردن اطلاعات هستید یکی از فاکتورهایی که باید به آن توجه کنید این است که سرعت عمل آن متخصصان را بررسی کنید.

متخصص دیتا اینتری را باید در جریان تمام جزئیات انجام پروژه بگذارید.

زمانی که می‌خواهید با افرادی که در زمینه دیتا اینتری تخصص دارند کار کنید. بهتر است که جزئیات انجام پروژه اعم از مقدار زمانی که توقع دارید کار انجام شود و … را در اختیار متخصص بگذارید. متخصصان می‌توانند با برنامه‌ریزی و استفاده از امکانات صحیح کار شمارا به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

موارد امنیتی را از یاد نبرید.

بهتر است برای امنیت بیشتر کار خود با شرکت‌ها و یا افراد حرفه‌ای و متخصص کار کنید تا امنیت محتوای شما حفظ شود و به خطر نیفتد.

مشاوره رایگان بگیرید

پس اگر به دنبال کار با افراد متخصص در این زمینه‌ها هستید، تیم کارنیل وب امکان ارائه بهترین خدمات را به شما دارد.

ما در کارنیل وب با دارابودن امکانات پیشرفته و به‌روز و همچنین کار با افراد متخصص و حرفه‌ای، توانایی انجام کار شما در کم‌ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت و رعایت امنیت اطلاعات شما را دارا هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد شما می‌توانید با کلیک روی گزینه مشاوره رایگان، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و از مشاوره آن‌ها استفاده کنید تا در نهایت بتوانید بهترین تصمیم ممکن را برای کسب‌وکارتان بگیرید.