نمونه کار تولید محتوا

نمونه کار تولید محتوا در زمینه های مختلف در رتبه ی برتر گوگل قرار دارد که توسط تیم کارنیل وب جمع آوری شده و می توانید در ادامه آن ها را مشاهده کنید.

فیلتر براساس دسته بندی
Reset

برای خرید بک لینک های مقالات باارزش ما اینجا کلیک کنید!

چگونه محتوای خوب و با کیفیت تولید کنیم

در مورد انتخاب یک محتوا باید ابتدأ به خوبی تحقیق کنید و سعی کنید از موضوعاتی که بیشتر توسط کاربران گوگل سرچ شده است استفاده کنید. برای مثال زمانی که در جست و جوها بیشتر درباره مدل جدید یک گوشی صحبت شده است دیگر نباید درباره مدل قدیمی تر آن صحبت کنیم.

همیشه سعی کنید بجای تولید محتوای روزانه، محتواهای موجود در سایت را بروزرسانی کنید. حتی اگر هنگام تحقیق متوجه شدید آنچه که شما به آن رسیده اید با آنچه که در سایر وب سایت ها می باشد متفاوت است نگران نباشید و آنرا بروزرسانی و منتشر کنید. چون اگر شما همان مطلب را انتشار دهید دیگر موتورهای جست و جوگر گوگل دلیلی نداردن که مطلب شما را به کاربران نمایش دهد.

از اشکال و عکس های گرافیکی برای تصاویر سایت خود استفاده کنید. سعی کنید در محتوای خود از آمار، تصاویر، صداها، ویدئوها، گیف ها و .. استفاده کنید. این موضوع محتوا را برای کاربر جذاب می کند.

در نهایت نوشته خود را بررسی کنید. پس از اتمام محتوا آنرا به خوبی بازبینی کنید و در صورت وجود مشکل آنرا برطرف نمائید تا مقاله شما به بهترین نحو داخل سایت قرار بگیرد.

تولید محتوای سایت را به چه کسی بسپاریم

بهترین و موثرترین راه برای تولید محتوا خوب و باکیفیت ( نمونه کار تولید محتوا ) ، سپردن تولید محتوا به کارشناس مربوطه می باشد. کارشناس و کاردان تولید محتوا فردی است که در زمینه خدمات بهینه سازی و اصول سئو سایت را از راه محتوا آموزش دیده است و تخصص خود را در این زمینه دریافت کرده است.

شما می توانید خدمات تولید محتوا و بهینه سازی سایت خود را به کارشناسان محتوای کارنیل وب بسپارید. شرکت کارنیل وب ( نمونه کار تولید محتوا )  از متخصصن و کارشناسان محتوا جهت تولید محتوای مطلوب و با کیفیت جهت بهینه سازی سایت استفاده می کند.  شما می توانید انواع تولید محتوا نظیر:

  • محتوای صوتی
  • تصویری
  • متنی
  • موشن گرافیک
  • تولید پادکست صوتی
  • دیتا اینتری

و … را به شرکت کارنیل وب بسپارید.

شرکت کارنیل وب در تلاش است تا با کمترین هزینه با کیفیت ترین خدمات را در اختیار مشتریان و مردم عزیز کشور ارائه کند. با کارنیل وب می توانید به اهداف و موفقیت در سایت خود برسید.نمونه کار تولید محتوا

لیست خدمات کارنیل وب