دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

جهت مشاوره با ما فرم زیر راپر کنید

نام خانوادگی *
نام خانوادگی
این فیلد را پر کنید
توضیحات
توضیحات
این فیلد را پر کنید
موبایل *
موبایل
این فیلد را پر کنید

شما به عنوان صاحب کسب و کار باید بیاموزید که چگونه تلاش های دیجیتال مارکتینگ باعث موفقیت کسب و کار در دنیای مدرن می شود. بازاریابی عمل شناسایی و ارضای نیازهای مشتری است. این کار یک وظیفه مهم در زمینه کسب و کار است، زیرا تلاش های بازاریابی موفق می تواند منجر به جذب مشتری و تبدیل شود. اگرچه بازاریابی ریشه های عمیقی در تاریخ و فرهنگ کسب و کار دارد، بازاریابی دیجیتال یک روش نسبتاً جدید است.

لازم به ذکر است که دوبرابر کردن کسب و کار با دو برابر کردن نرخ تبدیل بسیار آسان تر از دو برابر کردن ترافیک است.

با انفجار فناوری دیجیتال، از جمله استفاده گسترده از رایانه ‌ها و تلفن‌ های هوشمند، کسب‌وکارها شروع به آزمایش تاکتیک‌ های بازاریابی جدید کردند که منشأ بازاریابی دیجیتال است.

هماهنگ سازی با شرایط کسب و کار حال حاضر و بازاریابی دیجیتال به همان اندازه مهم است، اگر نه بیشتر از روش های بازاریابی سنتی. بسته به کسب و کار، شکاف فزاینده ای بین بازاریابی سنتی و دیجیتال وجود دارد، در حالی که دیگران راه های جدیدی برای نزدیک کردن این دو به یکدیگر پیدا کرده اند. صرف نظر از رویکرد، برنامه ریزی و اجرای یک استراتژی بازاریابی دیجیتال قابل اجرا برای کسب و کارها حیاتی است.

پیشنهاد ویژه: خدمات تبلیغات کارنیل وب

بازاریابی دیجیتال حرفه ای دیجیتال مارکتینگ

اصول دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی دیجیتال به هر روش بازاریابی اطلاق می شود که از طریق دستگاه های الکترونیکی که از نوعی کامپیوتر استفاده می کنند، از جمله تلاش های بازاریابی آنلاین انجام شده در اینترنت، انجام می شود. در فرایند انجام بازاریابی دیجیتال، ممکن است یک کسب و کار از وب سایت ها، موتورهای جستجو، وبلاگ ها، رسانه های اجتماعی، ویدئو، ایمیل و راه های مشابه برای دستیابی به مشتریان استفاده کند.

برخلاف بازاریابی سنتی که ایستا است و اغلب به عنوان ارتباطات یک طرفه از آن یاد می شود، دیجیتال مارکتینگ یک فرایند همیشه در حال تغییر و پویا است. به این صورت که در بازاریابی سنتی مشتریان می توانند از طریق بیلبورد یا تبلیغات چاپی با مشتریان تعامل داشته باشند، اما در بازاریابی دیجیتال راهی برای ارتباط دو طرفه بین یک کسب و کار و مشتریان واقعی یا بالقوه آن فراهم خواهد شد.

این روزها، مدت زمان نمایش برای بسیاری از مردم به بالاترین حد خود رسیده است. بازاریابی دیجیتال از این واقعیت استفاده می کند و محصولات و خدمات تجاری را در سراسر اینترنت تبلیغ می کند. به این ترتیب کسب و کارها با هدف قرار دادن آنها در جایی که بیشتر وقت خود را می گذرانند، اطمینان حاصل می کنند که تلاش های بازاریابی آنها بیشتر به مشتریان می رسد.

از استارت‌ آپ‌ ها تا کسب‌وکارهای سازمانی، یک رویکرد دیجیتال مارکتینگ چند وجهی می ‌تواند به مزایای تجاری قابل توجهی منجر شود. به طور کلی استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق شامل ترکیبی از روش ‌های مختلف، از جمله تبلیغات آنلاین، بهینه‌ سازی و بازاریابی برای موتورهای جستجو، بازاریابی و مدیریت رسانه‌ های اجتماعی و تولید محتوا و غیره است.

نمونه های بازاریابی دیجیتال

چندین راهکار مختلف برای بازاریابی دیجیتال استفاده می شود. قبل از بحث در مورد چگونگی ایجاد یک طرح بازاریابی، باید با رسانه های مختلف موجود آشنا باشید. در ادامه نمونه هایی از بازاریابی دیجیتال است که باید برای استراتژی بازاریابی دیجیتال خود در نظر بگیرید.

1- شبکه های اجتماعی

دورانی که رسانه های اجتماعی صرفاً برای اجتماعی بودن استفاده می شد، گذشته است. امروزه رسانه های اجتماعی جزء ضروری تبلیغات برای هر شرکتی است. توییتر، فیس بوک و اینستاگرام امروزه از پرکاربردترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی هستند. هر یک از این پلتفرم ها به شما امکان می دهد پروفایلی ایجاد کنید که مشتریان را جذب و حفظ کند. همچنین تبلیغات پولی برای هدف قرار دادن مشتریان جدید ایجاد کنید.

اگر می خواهید از خدمات شبکه اجتماعی به صورت حرفه ای برخوردار شوید می توانید آن را به کارنیل وب سفارش دهید.

2- سئو

بهینه سازی برای موتورهای جستجو می تواند کار دشواری باشد، اما برای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است. وقتی شخصی کلمات کلیدی را جستجو می کند که با کسب و کار شما و پیشنهادات آن مطابقت دارد، شما می خواهید در صفحه اول نتایج باشید. استراتژیک بودن در مورد افزودن کلمات کلیدی به محتوای وب سایت به شما کمک می کند تا این رتبه بندی های مهم را به دست آورید.

3- PPC

پرداخت به ازای کلیک برای آوردن ترافیک واجد شرایط بیشتر به وب سایت شما حیاتی است. شما می توانید تبلیغات خود را برای نمایش کلمات کلیدی خاص هدف قرار دهید؛ اما مهم نیست که مردم چند بار آن را ببینند، شما فقط در صورتی پرداخت می کنید که کسی روی آن کلیک کند. شما با این نوع استراتژی سرنخ های واجد شرایط بیشتری کسب می کنید؛ زیرا می دانید که وقتی شخصی روی تبلیغ شما کلیک می کند، چیزی در آن، او را تشویق می کند تا درباره کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کند. یک استراتژی موثر  PPC  با استراتژی سئوی شما برای افزایش ترافیک و ایجاد فروش بسیار موثر خواهد بود.

4- محتوا

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا این همه وب سایت وبلاگ دارند؟ دلیلش بازاریابی محتواست! اکثر جستجوهای آنلاین افراد را به محتوای وبلاگ هدایت می کند. داشتن یک وبلاگ تجاری می تواند شما و کسب و کارتان را به عنوان متخصص در کاری که انجام می دهید، قرار دهد. استفاده از وبلاگ ها یا سایر محتواها می -تواند به مشتریان بالقوه بیشتری کمک کند تا وب سایت شما را پیدا کنند و منجر به کسب و کار بیشتر شود.

برای داشتن تولید محتوا حرفه ای می توانید از خدمات تولید محتوا کارنیل وب استفاده کنید. در این مجموعه توسط تیم متخصص در زمینه تولید محتوا این کار انجام می شود.

5- راه اندازی وب سایت

رسانه های اجتماعی، سئو، PPC  و محتوا همگی یک چیز مشترک دارند؛ آنها معمولا به وب سایت شما باز می گردند. پس مردم پس از رسیدن به آنجا چه می بینند؟ وب سایت شما باید یک نقطه فرود بسیار کاربرپسند برای تمام ترافیک ورودی شما باشد. بینندگان باید بتوانند به راحتی در تمام اطلاعات سایت شما حرکت کنند تا آنچه نیاز دارند، پیدا کنند.

برای طراحی سایت حرفه ای می توانید آن را به شرکت طراحی سایت کارنیل وب بسپارید.

بازاریابی حرفه ای دیجیتالی

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

این پنج مرحله یک روش ممکن برای توسعه استراتژی بازاریابی دیجیتال شما را مشخص می کند. راه های متعددی برای برخورد با هر مشکلی وجود دارد که برای برنامه های بازاریابی نیز کاربرد دارد. این ممکن است برای شما و سازمانتان مناسب نباشد، اما این چارچوب مکان خوبی برای شروع است.

با توجه به حوزه های مختلف بازاریابی دیجیتال که باید به آنها فکر کرد، واضح است که ساختن یک برنامه بازاریابی آسان نیست. مهم ترین چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که همه جنبه های استراتژی شما باید با هم کار کنند و استراتژی شما باید دائما به روز شود. هر یک از نمونه های بازاریابی دیجیتال در بالا باید به گونه ای متفاوت مورد بررسی قرار گیرد و به طور جداگانه مورد تجزیه و تحلیل قرار داده شود تا کسب و کار شما به نتیجه مطلوب برسد.

برای داشتن یک کسب و کار حرفه ای مطابق با ترفندهای دیجتیال مارکتینگ می توانید تبلیغات خود را به تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه بازاریابی دیجتیال کارنیل وب بسپارید.

مقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.