طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه با کارنیل وب

جهت مشاوره با ما فرم زیر راپر کنید

نام خانوادگی *
نام خانوادگی
این فیلد را پر کنید
توضیحات
توضیحات
این فیلد را پر کنید
موبایل *
موبایل
این فیلد را پر کنید

مدرسه همانند سایر مراکز آموزشی، برای ارائه اطلاعات لازم به دانش آموزان و اولیا آنها نیاز به طراحی سایت به صورت اختصاصی دارد. طراحی سایت مدرسه شامل انتخاب قالب مناسب برای سایت، ایجاد ناوبری مناسب برای کاربران، قرار دادن اطلاعات مورد نیاز در سایت و ایجاد یک ظاهر جذاب و دلچسب است.

هدف اصلی طراحی یک سایت مدرسه ارائه اطلاعات به صورت دقیق و ساده برای دانش‌آموزان، والدین و اعضای هیئت مدیره است. با داشتن یک سایت مدرسه حرفه‌ای می‌توانید بهترین تجربه کاربری را برای کاربران خود ارائه دهید و با افزایش شناخت مخاطبان نسبت به مدرسه خود، آنها را برای تحصیل در مدرسه خود تشویق کنید.

برای کسب اطلاعات لازم درباره طراحی سایت مدرسه می توانید با شماره تلفن 02188508541 تماس بگیرید یا اینکه به قسمت خدمات طراحی سایت مراجعه کنید. همچنین می توانید برای راه اندازی وب سایت اختصاصی مدرسه خود، آن را به کارنیل وب سفارش دهید.

طراحی سایت اختصاصی مدرسه

طراحی سایت مدرسه چیست؟

وب سایت مدرسه برای ارائه برنامه های تحصیلی، معرفی مدرسه و کارکنان، فعالیت‌های خارج از کلاس، اخبار و رویدادهای مدرسه و دیگر اطلاعات مرتبط با مدرسه استفاده می‌شود.

برای طراحی سایت مدرسه باید بدانید که چه نوع اطلاعاتی را برای مدرسه خود می‌خواهید در سایت قرار دهید، این موارد ممکن است شامل اطلاعات در مورد فرایند ورود به مدرسه، برنامه های تحصیلی، معرفی معلمان، فعالیت‌های خارج از کلاس، اخبار و رویدادهای مدرسه باشد.

پس از جمع آوری اطلاعات لازم، باید با توجه به آنها، یک لوگو برای سایت مدرسه خود سفارش دهید. برای طراحی صفحه اول سایت، بهتر است از عکس‌هایی از محیط مدرسه، کلاس‌ها و فضای مدرسه استفاده کنید تا کاربران متوجه این شوند که سایت مربوط به یک مدرسه است. همچنین باید به کاربران اجازه داده شود تا با آسانی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.

برای طراحی صفحات بعدی، باید به یک منوی ساده و راحت برای هدایت کاربران به قسمت‌های مختلف سایت ایجاد کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که سایت شما باید قابل دسترسی برای همه باشد، بنابراین باید از طراحی وب سایت بهینه استفاده کنید.

در نهایت باید به طور منظم سایت خود را بروزرسانی کنید و اطلاعات جدید را اضافه کنید. همچنین باید از تعاملات کاربران با سایت خود آگاهی داشته باشید و در صورت نیاز به پاسخگویی به سوالات و ارائه راهنمایی به کاربران بپردازید.

ویژگی های طراحی سایت مدرسه

برای طراحی یک سایت مدرسه باید از قابلیت‌ها و امکاناتی استفاده کنید که بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان فراهم کنند و شامل موارد زیر می شود.

صفحه اصلی جذاب: باید یک صفحه اول جذاب و دلچسب داشته باشید که شامل عکس‌ها و اطلاعات کلی در مورد مدرسه باشد.

منوی ناوبری: باید به کاربران اجازه داده شود تا با آسانی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند. منوی ناوبری باید ساده و راحت باشد و کاربرانی که به دنبال یافتن اطلاعات خاص هستند، از آن به راحتی استفاده کنند.

صفحه خبری: باید صفحه ای برای اخبار مدرسه و رویدادهای روزانه ایجاد شود.

تماس با ما: باید اطلاعات تماس با مدرسه، شامل آدرس، شماره تلفن و ایمیل در دسترس باشد.

درباره ما (معرفی مدرسه): باید یک صفحه جداگانه برای معرفی مدرسه و تاریخچه آن ایجاد شود.

صفحه معرفی معلمان: باید اطلاعات مورد نیاز در مورد مدرسه‌ ها و معلمان را در دسترس قرار دهید که می تواند شامل تصویر معلمان و بیوگرافی آنها باشد.

صفحه فعالیت‌های خارج از کلاس: باید اطلاعات در مورد فعالیت‌های خارج از کلاس (ورزش و هنر) به کاربران ارائه شود.

تقویم: باید یک تقویم برای برنامه ریزی رویدادهای مهم مدرسه، مثل تعطیلات و رویدادهای خاص ایجاد شود.

ثبت دیدگاه و نظرات کاربران: باید یک صفحه برای پاسخ به سوالات کاربران و ارائه راهنمایی به آنها وجود داشته باشد و امکان ثبت دیدگاه و نظرات در سایت وجود داشته باشد.

دوره های آموزشی آنلاین: باید یک برنامه برای دوره های آموزشی آنلاین نوشته شود که شامل محتوا و منابع آموزشی باشد و کاربران به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت مدرسه کارنیل وب

 قیمت طراحی سایت مدرسه

هزینه طراحی سایت مدرسه به عوامل مختلفی مانند تعداد صفحات و قابلیت‌های سایت، پلتفرم استفاده شده، زمان و تعداد نفراتی که در پروژه مشغول هستند و تجربه آنها بستگی دارد. برای یک سایت مدرسه با قالب آماده  حدود چند میلیون باید در نظر گرفت، در صورتی که برای طراحی یک سایت مدرسه اختصاصی با قابلیت‌های پیشرفته و متناسب با نیازهای مدرسه، هزینه بسیار بالاتری برای طراحی و نگهداری سایت لازم دارد.

همچنین برای ایجاد سایتی بیشتر از یک ویترین تبلیغاتی و  برای فراهم کردن تجربه کامل تر به کاربران، شما نیاز به سایر خدماتی مانند بهینه ‌سازی موتورهای جستجو، برنامه‌نویسی، طراحی گرافیکی و تولید محتوا دارید که هزینه هر یک از این خدمات نیز به عوامل ذکر شده، بستگی دارد.

برای اینکه بدانید هزینه طراحی سایت مدرسه شما چقدر می شود، می توانید با کارشناسان طراحی سایت کارنیل وب تماس بگیرید و در این زمینه با آنها مشورت کنید. قبل از شروع طراحی سایت، حتما باید درباره ویژگی و امکانات لازم برای وب سایت و هزینه طراحی سایت و سایر موارد مذاکره کنید.

شما می توانید متناسب با نیازهای خود طراحی سایت قالب آماده، طراحی سایت اختصاصی و سفارشی، طراحی سایت فوری خود را به کارنیل وب سفارش دهید. این مجموعه با چندین سال سابقه در زمینه طراحی سایت، تولید محتوا اختصاصی و سئو فنی و با داشتن تیم های متخصص در زمینه های مختلف، توانایی انجام طراحی سایت متناسب با ویژگی های درخواست شما را دارد.

مقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.