خدمات پشتیبانی سایت در سال 1401

خدمات پشتیبانی سایت در سال 1401

جهت مشاوره با ما فرم زیر راپر کنید

نام خانوادگی *
نام خانوادگی
این فیلد را پر کنید
توضیحات
توضیحات
این فیلد را پر کنید
موبایل *
موبایل
این فیلد را پر کنید

امروزه بسیاری از افراد پس از طراحی سایت نیاز به پشتیبانی جهت ارتقا و افزایش ترافیک سایت هستند. در واقع می توان گفت اولین نیاز مدیران و صاحبان سایت های فروشگاهی، شرکتی، خبری و … پشتیبانی است. هر سایت برای افزایش فروش، ارائه خدمات و … نیاز به افزایش بازدید توسط کاربران و مخاطبان دارد. پس باید برای این موضوع از شرکت های طراحی سایت جهت دریافت خدمات پشتیبانی سایت کمک بخواهید.

در این مقاله روش های پشتیبانی سایت، ارائه خدمات پشتیبانی و غیره را برا شما شرح خواهید داد. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با شرکت طراحی سایت کارنیل وب همراه باشید تا از خدمات پشتیبانی آن مطلع باشید.

اگر قصد شما از طراحی سایت فروش و ارائه خدمات است قبل از پشتیبانی می بایست وضعیت دامنه، انتخاب هاست و نوع طراحی سایت خود را در نظر بگیرید. اگر تمامی این موارد را به صورت دقیق و با جزئیات کامل انجام دهید می توانید برای پشتیبانی و شروع کار خود اقدام کنید.

پشتیبانی سایت از طریق محتوا

این نکته را در نظر بگیرید یک سایت بدون محتوا هیچ ارزشی ندارد. در واقع می توان گفت شما باید بیشترین هزینه را برای تولید محتوای درون سایت خود خرج کنید. به گفته طراحان سایت، طراحی سایت یک سمت و تولید محتوا و سئو یک سمت دیگر قرار دارد که به صورت زنجیره ای به یکدیگر متصل هستند.

پشتیبانی هر سایت نیاز به مهارت های خاص و تخصصی دارد. این تخصص در اختیار کسانی است که آموزش و مهارت خاصی داشته و به کدهای برنامه نویسی، تولید محتوا و بهینه سازی سایت مسلط باشند.

مقالات بیشتر: اهمیت فوتر در طراحی سایت در سال 1401

پشتیبانی فنی و امنیتی سایت

اگر سایت شما دارای درگاه بانکی است حفظ و امنیت بالای شما ضروری است. پس باید تمامی صفحات سایت بروزرسانی شده باشند و استفاده از کد و متدهای جدید در طراحی سایت می تواند امنیت سایت شما را بالا ببرد. پس باید از تیم پشتیبانی سایت ها جهت بروزرسانی و ارتقا سایت خود استفاده نمائید.

در مرحله دوم باید به سراغ تولید محتوا رفت. محتوای درست و مرتبط با سایت در ئو سایت شما تأثیر بسزایی دارد. بروزرسانی و آپلود محتوا در سایت و با بررسی و اصلاح لینک های شکسته، عدم اتفاده از محتواهای کپی و … می تواند به سایت شما رتبه بسیار مطلوبی را ببخشد.

اندازه وب سایت

اندازه وب سایت، ارزیابی تعداد کاربران، مقدار زمان مورد استفاده برای تولید و نگهداری محتوای درون سایت می باشد. این امر می تواند برای محاسبه تعداد کاربران برای پشتیبانی و حمایت سایت مورد استفاده قرار بگیرد.

خدمات پشتیبانی سایت

روند انتشار محتوا در پشتیبانی سایت

زمان انتشار و بروزرسانی محتوا در سایت باید با زمان بندی مشخصی انجام شود چراکه موتورهای جست و جوگر گوگل در زمان مشخص سایت شما را از نظر بررسی بررسی خواهد کرد. در واقع بروزرسانی سایت به صورت مرتب باعث دریافت نمره مثبت برای سایت خواهد شد.

هدف از این موضوع این است که محتوای تولید شده شما به صورت دقیق و در زمان مشخص بررسی شود و بروزرسانی سایت به صورت کاملا مرتب و سر زمان انجام شود. از مزایای متعدد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از قرارگیری محتوای غیر مجاز در سایت جلوگیری می شود.
 • مکان مناسب برای نظارت و برنامه ریزی برای بررسی سایت توسط مدیران ایجاد می شود.
 • باعث شوق برای نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا وب سایت در پشتیبانی سایت می شود.
 • اجازه پیش بینی مراحل انجام طراحی سایت را به مدیران طراحی سایت بدهید تا بتوانند با توجه به اهداف خود برای سایت برنامه ریزی مطلوبی داشته باشند.

منابع مورد نیاز برای نوشتن محتوای لازم

طبیعاتا برای تولید محتوا باید یک سری اصول را بررس و در نظر بگیرید. با توجه به خدمات و فروشی که از فروشگاه خود دارید باید محتوای مربوط و متناسب با سایت تولید نمائید. از منابع مورد نیاز برای تولید محتوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استانداردهای لحاظ شده در سایت
 • استفاده از سبک های تولید محتوا
 • سیاست کاری
 • هویت سایت و سازمان
 • دیکشنری سازمان
 • اصطلاح نامه
 • راهنما دستور زبان

منابع بالا کاملا برای یک تولید کننده و نویسندگان محتوا مناسب می باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که پس از محتوا باید مقایسه کیفیت محتوای وب سایت خود با دیگران، قانونی بودن و نداشتن مشکلات قضایی در محتوا، مقایسه محتوا خود با محتوای سایر شرکت ها و رقبای خود را انجام دهید.

همچنین می توان برای طراحی سایت نیز از منابع مشابه و یکسانی استفاده نمائید. این منابع مربوط به ویراستار می باشد که شامل یک کتابخانه از تصاویر موجود، فونت های نوشتاری و … می باشد.

مقالات بیشتر: 6 دلیل درباره کاهش ترافیک سایت

خدمات پشتیبانی سایت

 1. ایجاد یک فیلد جهت بکاپ های دوره ای و تنظیمات پنل مربوط به سایت
 2. تهیه بکاپ از دیتابیس و محتوای وب سایت
 3. بروزرسانی هسته پرتال وب سایت
 4. بروزرسانی امنیت افزونه سایت
 5. عیرفعال سازی افزونه های سایت جهت عملکرد و بهبود بهتر
 6. حذف افزونه های غیر ضروری جهت بالا رفتن سرعت سایت
 7. نصب افزونه های ضروری در صورت نیاز توسط شرکت طراحی سایت
 8. اطمینان و تست از سایت جهت برطرف کردن ایرادهای احتمالی
 9. چک و بررسی کدهای صفحات وب سایت جهت برطرف کردن ایرادات
 10. تهیه و اعمال گواهینامه SSL جهت اطمینان از عملکرد وب سایت
 11. افزایش سرعت سایت با استفاده از تکنیک های لازم
 12. امکان بروزرسانی و تغییرات ظاهری سایت در صورت لزوم صاحب سایت
 13. نصب و ایجاد افزونه های لازم از دید مدیریت
 14. طراحی اسلایدرهای اختصاصی تا سقف 10 عدد در صورت نیاز
 15. رفع فاکتور و تعبیه فاکتورهای مهم و ضروری جهت بهینه سازی سایت
 16. ارائه مشاوره رایگان جهت برنامه ریزی باشگاه مشتریان

خدمات پشتیبانی سایت

انجام بروزرسانی های فنی سایت

وب سایت ها معمولا با قالب های وردپرسی طراحی و ساخته می شوند.  چراکه سیستم مدیریت محتوا و کار کردن با پنل کاربری قالب های وردپرسی بسیار راحت بوده و کاربران  صاحبان سایت از قالب های وردپرسی رضایت بیشتری نسبت به قالب های دیگر دارند.

افزونه ها در واقع بخش های کوچکی هستند که به هسته ی اصلی سایت وصل می شوند و به سرعت و کارایی سایت بهبود میبخشند. به طور معمولا هر چند وقت یک بار افزونه ها نیاز به بروزرسانی دارند تا بتوانید بهتر و با اطمینان بیشتری محتوا و خدمات خود را ارائه دهید.

لازم به ذکر است که گاهی اوقات با بروزرسانی این افزونه ها برخی از ویژگی سایت شما از بین می رود که بهتر است قبل از بروزرسانی با شرکت های طراحی سایت صحبت کنید و یا پشتیبانی و بروزرسانی افزونه های خود را به آنها بسپارید.

مقالات بیشتر: اهمیت فونت در طراحی سایت

پشتیبانی سایت با شرکت کارنیل وب

شرکت طراحی وب.کارنیل وب یک دهه سابقه درخشان.در زمینه تولید.انواع سایت (فروشگاهی، شرکتی، خبر، خدماتی و …) در تلاش است تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

این شرکت از متخصصین.کاملا حرفه و خبره جهت.پشتیبانی فنی ( سئو )، تولید محتوا صوتی و تصویری و متنی، انمیشن و تیزر، لوگو و بنر، تولید انواع پادکست و … استفاده می کند.

شرکت کارنیل وب با در نظر داشت رضایت مشتریان در تلاش می باشد که با ارائه بهترین کیفیت از خدمات خود رضایت صد در صد مشتریان را جلب نماید. همچنین این شرکت نسبت به دیگر شرکت ها کمترین تعرفه طراحی سایت را با شرایط نقد و اقساط از شما عزیزان دریافت می کند.

اگر سایت خود را راه اندازی کرده اید و برای بهبود و افزایش ترافیک نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، متخصصین و کارشناسان کارنیل وب آماده مشاوره به تمامی شما مردم عزیز می باشد.

شما می توانید برای کسب.اطلاعات بیشتر از نحوه.خدمات این شرکت به.صفحه تماس با ما.مراجعه نمائید.

مقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.