طراحی سایت باربری کارنیل وب

طراحی سایت باربری با کارنیل وب

جهت مشاوره با ما فرم زیر راپر کنید

نام خانوادگی *
نام خانوادگی
این فیلد را پر کنید
توضیحات
توضیحات
این فیلد را پر کنید
موبایل *
موبایل
این فیلد را پر کنید

شرکت های حمل و نقل به دلیل بازار بسیار رقابتی کسب و کار خود نیاز به حضور آنلاین قوی دارند. بنابراین آنها باید برای کسب و کار خود یک وب سایت راه اندازی کنند. طراحی سایت باربری حرفه ای موجب افزایش آگاهی بازار از خدمات آنها می شود. همچنین رضایت مشتری را افزایش می دهد و بهره وری خدمات را بهبود می بخشد.

در طراحی سایت کارنیل وب، قالب های آماده برای وب سایت باربری وجود دارد؛ اما با سفارش طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کارتان، می توانید فعالیت خود را به صورت انحصاری به متقاضیان حمل بار معرفی کنید.

طراحی سایت باربری حرفه ای

افراد فعال در حوزه حمل و نقل بین شهری و درون شهری برای معرفی خدمات خود نیاز به راه اندازی وب سایت دارند تا از طریق آن بتوانند به کسب و کار خود اعتبار ببخشند. همچنین شرکت هایی که حمل و نقل بار را انجام می دهند، نیاز به استفاده از وب سایت برای معرفی بیشتر به متقاضیان حمل بار دارند، بنابراین در طراحی سایت باربری باید خدمات آنها نشان داده شود.

شرکت هایی حمل و نقل که رانندگان را به تولید کنندگان و خرده فروشان متصل می کند، نیاز به استفاده از وب سایت برای برقراری ارتباط با رانندگان و تولیدکنندگان دارند که در هنگام طراحی سایت برای این نوع شرکت تمام ویژگی ها موردنیاز آنها باید لحاظ شود.

طراحی سایت باربری به صورت حرفه ای و انحصاری را می توانید توسط تیم متخصص طراحی کارنیل وب انجام دهید. برای آگاهی بیشتر می توانید به نمونه طراحی سایت باربری کارنیل وب مراجعه کنید.

طراحی وب سایت کارنیل وب

موارد مهم در طراحی سایت باربری

در هنگام طراحی سایت باربری، ویژگی های حوزه حمل و نقل مورد توجه قرار می گیرد که در ادامه برخی از آنها بیان شده است.

1- ردیابی سفارش در زمان واقعی به صورت آنلاین

برای فرستندگان و گیرندگان بار بسیار مهم است که از وضعیت بار خود مطلع شوند و بدانند محموله آنها در چه زمانی به مقصد می رسد. یکی از ویژگی های ضروری برای ایجاد یک وب سایت باربری، رصد وضعیت بار به صورت آنلاین است که این مورد با طراحی سایت کارنیل وب امکان پذیر است. متخصصان کارنیل وب می توانند با نوشتن برنامه بارنامه، شرکت های حمل و نقل را هوشمند کنند، با این کار تنها کاری که مشتری باید انجام دهد، این است که با استفاده کد رهگیری روی بارنامه می تواند از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شود که به این نوع بارنامه هوشمند گفته می شود.

با طراحی سایت حرفه ای، ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل، می توانند ردیابی محموله را در وب سایت های خود قرار دهند. ارائه بارنامه هوشمند به مشتریان علاوه بر اینکه بسیار کاربردی است، می تواند خطرات تاخیر یا اشتباهات تصادفی را کاهش داده و اعتبار شرکت های حمل را افزایش دهد و موجب کسب رضایت بیشتر مشتریان شود.

2- محاسبه هزینه و زمان

تحویل به موقع و محاسبه هزینه حمل انواع بار برای تمام متقاضیان بار دارای اهمیت است؛ بنابراین با توجه به بهترین ویژگی طراحی ‌سایت باربری، وب ‌سایت باربری شما باید به مشتریان در مورد زمان تحویل تخمینی اطلاع دهد تا بدانند چه زمانی بار آنها به مقصد می رسد.

محاسبه هزینه حمل و نقل (بر اساس وزن، مبدا و مقصد باربری برحسب کیلومتر، مسافت، نوع ماشین باربری و تعداد آن، نیروی حمل بار، فوریت باربری و سایر عواملی که بر هزینه باربری تاثیرگذار است) باید در وب سایت باربری مشخص باشد تا متقاضیان بتوانند به راحتی هزینه های حمل بار خود را برآورد کنند. یا اگر امکان محاسبه قیمت به صورت دقیق وجود ندارد، شماره تماس برای استعلام از قیمت دقیق باربری در اختیار مشتریان قرار داده شود.

3- سفارش آنلاین

بهترین طراحی سایت باربری به مشتریان این امکان را می دهد که درخواست باربری خود را با انواع ماشین باربری در هر زمان از شبانه روز ثبت کنند و با ایجاد پشتیبانی 24 ساعته در وب سایت همواره آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان باشد.

4- پرداخت های آنلاین امن

یکی دیگر از ویژگی های طراحی سایت حرفه ای این مورد است که برای مشتریان باربری این امکان فراهم شود تا هزینه انجام خدمات حمل و نقل به صورت مستقیم در وب سایت پرداخت شود. تجارت الکترونیک به پیشرفت صنعت حمل و نقل کمک می کند.

بنابراین یکی از بهترین ایده های وب سایت های حمل و نقل، ارائه یک درگاه پرداخت امن است. برای جذب مشتریان بیشتر، می توانید چندین گزینه پرداخت ارائه دهید تا مشتریان بتوانند بر اساس ترجیحات خود، آنها را انتخاب کنند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله طراحی سایت آژانس هواپیمایی پیشنهاد می شود.

وب سایت باربری کارنیل وب

5- پشتیبانی زنده

علاوه بر ردیابی محموله، همیشه باید فرصتی برای صحبت با یک انسان وجود داشته باشد که آنها باید مشکلی را حل کنند یا سؤالی در مورد فرایند حمل، اسناد یا مشخصات تحویل بپرسند.

چت های زنده و فرم های تماس یک عنصر حیاتی برای یک وب سایت باربری هستند.

6- نمایش گواهینامه و مجوز در سایت باربری

مشتریان بالقوه باید بدانند که می توانند حمل و نقل خود را به شخصی قابل اعتماد بسپارند. به همین دلیل است که گواهینامه و مجوزها و عناصر مشابهی که شهرت کسب و کار شما را افزایش می دهند، باید در صفحه اصلی وب سایت شرکت حمل و نقل قرار داده شوند.

7- ریسپانسیو (واکنش گرا)

ایجاد یک وب سایت باربری با سازگاری کامل با موبایل بسیار مهم است. مطمئن شوید که صفحات وب شما را می توان به راحتی از هر دستگاهی مشاهده و استفاده کرد. همچنین باید دکمه‌ها، فرم‌ها و ویژگی‌های ردیابی محموله و همه چیز باید در موقعیت مناسبی قرار داشته باشد تا مشتریان بتوانند به راحتی روی آن کلیک کنند.

به جز طراحی سایت نیز می توانید برای شرکت حمل و نقل یک اپلیکیشن موبایل ایجاد کرد، البته باید بدانید که بسیاری از کاربران به دلیل محدودیت ظرفیت دستگاه یا صرفاً به دلیل عادت نکردن به برنامه ها، ممکن است آن را نصب نکنند.

8- قابلیت استفاده برای تمام کاربران

اگر می خواهید حوزه حمل و نقل خود را در منطقه یا در سراسر ایران گسترش دهید، بسیار مهم است که سایت را برای همه کاربران طراحی کنید. برای کاربرانی که با سفارش آنلاین آشنایی ندارند یا به ندرت از خدمات اینترنتی استفاده می کنند، انجام مراحل مورد نیاز می تواند بسیار سخت باشد.

طراحی سایت باربری باید ساده و شهودی باشد و بدانید باید چه مراحلی برای راحتی کاربر لازم است؟ برای مثال می توان رابط کاربری ساده، ترتیب عناصر مناسب، دکمه های برجسته، CTA مختصر و بسیاری دیگر از ترفندهای طراحی UX و UI این موارد را کامل می کند.

طراحی سایت با کارنیل وب

اگر برای شرکت حمل و نقل خود نیاز به طراحی سایت دارید، می توانید آن را به صورت قالب آماده یا اختصاصی به کارنیل وب سفارش دهید.

در کارنیل وب با ارائه مشاوره رایگان حتی به‌صورت حضوری در تهران به شما کمک می‌کند تا تمام نیازهای خود را پیدا کنید و یک وب‌ سایت با توجه به تمام نیازها و سلیقه خود داشته باشید.

برای آگاهی بیشتر می توانید از نمونه کارهای طراحی سایت کارنیل وب  دیدن کنید، سپس با خیال راحت طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

کارنیل وب، در تمام مراحل طراحی سایت، تولید محتوای حرفه ای و سئو تخصصی وب سایت شما در دنیای آنلاین، در کنار شما خواهد بود تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

مقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.