طراحی سایت خشکبار

طراحی سایت خشکبار با کارنیل وب

جهت مشاوره با ما فرم زیر راپر کنید

نام خانوادگی *
نام خانوادگی
این فیلد را پر کنید
توضیحات
توضیحات
این فیلد را پر کنید
موبایل *
موبایل
این فیلد را پر کنید

طراحی سایت خشکبار خود را می توانید به کارنیل وب سفارش دهید و خیالتان از بابت راحت باشد؛ زیرا آن را به به یک تیم حرفه ای سپرده اید.

طراحی سایت جزو مواردی است که برای تمام صاحبان کسب و کار مفید است؛ زیرا با استفاده از آن می توانند محصولات یا خدمات خود را به مصرف کنندگان خود معرفی کنند و یا اینکه در هنگام همکاری با شرکت های دیگر با ارائه رزومه خود به صورت رسمی در وب سایت، موجب اعتبار بخشیدن به کسب و کار خود شوند. خرید و فروش خشکبار نیز جزو مواردی است که همواره افراد در جستجوی نوع با کیفیت آن خواهند بود.

بنابراین با طراحی سایت خشکبار، فعالان این حوزه به جز فروش و معرفی محصولات خود در داخل کشور، می توانند آن را به سایر افراد در کشورهای مختلف معرفی کنند و در عرصه بین المللی فعالیت خود را گسترده سازند.

طراحی سایت خشکبار چیست؟

انواع آجیل مانند گردو، پسته، بادام، تخمه، مویز، فندق، انجیر و محصولاتی مانند گز و سوهان از محبوبیت بالایی در میان خانواده های ایرانی برخوردار است، به خصوص در روزهای مانند نوروز و شب یلدا که همه افراد سعی می کنند در این مناسبت ها آنها را خریداری کنند.

همچنین همواره سعی بر تهیه خشکبار به علت خواص فراوان آن دارند، بنابراین اگر شما به عنوان فروشنده خشکبار یک فروشگاه برای عرضه محصولات خود دارید یا می خواهی به صورت آنلاین در این زمینه فعالیت داشته باشید، پیشنهاد می شود که برای این کار، یک وب سایت طراحی کنید.

با طراحی سایت خشکبار برای کسب و کار خود می توانید به صورت تخصصی در دنیای وب، فروش خود را شروع کنید که این کار موجب می شود که فروش خشکبار را بدون محدودیت زمانی و مکانی داشته باشید.

البته طراحی سایت خشکبار شما باید توسط یک تیم حرفه ای مانند کارنیل وب انجام شود تا کارایی لازم را داشته باشد؛ زیرا کاربران نمی توان محصولات را به صورت فیزیکی مشاهده کنند، بنابراین وب سایت باید به صورتی طراحی شده باشد که با جذابیت و تولید محتوای تخصصی موجب جذب کاربران و تبدیل آن به مشتریان ماندگار شود.

با داشتن یک وب سایت خشکبار اختصاصی برای کسب و کار خود، در آینده نزدیک به مشتریان شما در سراسر کشور و جهان افزوده می شود و در نهایت به یک برند مشهور تبدیل خواهید شد.

طراحی سایت خشکبار کارنیل وب

نمونه طراحی سایت خشکبار

قبل از سفارش طراحی سایت برای فروش خشکبار، باید نمونه کارهای شرکت یا طراحان مورد نظر خود را مشاهده کنید تا از نوع طراحی، گرافیک، ویژگی ها و پشتیبانی آن مطمئن شوید. طراحی سایت اختصاصی علاوه بر اینکه محصولات را به صورت آنلاین نمایش می دهد، می تواند برند شما را به دیگران معرفی کند و موجب ارتقای کسب و کار شما خواهد شد.

ویژگی های طراحی سایت خشکبار

طراحی سایت فروشگاهی مناسب با کسب و کارهای مختلف مانند خشکبار توسط طراحی سایت کارنیل وب به صورت طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت اقتصادی، طراحی سایت قالب آماده و طراحی سایت فوری متناسب با نیاز و بودجه مشتری انجام می شود که هر کدام دارای ویژگی های انحصاری خود هستند.

1- نوار جستجوی پیشرفته همراه با فیلتر محصولات

در هنگام طراحی سایت خشکبار، حتما باید امکان نوار جستجو به صورت پیشرفته وجود داشته باشد، همچنین با ایجاد فیلتر محصولات کاربران راحت تر بتوانند خرید موردنظر خود را انجام دهند و محصولات مشابه آن را نیز پیدا کنند.

2- بارگذاری محصولات با توجه به ویژگی های آن به صورت متغیر

به محصولاتی که دارای تنوع بالا مانند رنگ، وزن و جنس باشد و در هنگام خرید، با انتخاب هر کدام از آنها ویژگی ها مربوط به آن به کاربر نشان داده می شود، محصولات متغیر گفته می شود. خشکبار و آجیل از آن نوع محصولاتی است که باید برای آن متغیر مشخص شود تا مشتری بتواند براساس وزن و کیفیت دلخواه آن را خریداری کند.

3- طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا و سازگار با تلفن همراه)

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو بسیار زیاد است. در دنیای کنونی کاربران به صورت معمول وب سایت های مختلف را با تلفن همراه خود مشاهده می کنند، بنابراین وب سایت خشکبار شما باید سازگار با موبایل و سایر دستگاه مانند تبلت باشد تا افراد بتوانند به راحتی محصولات را مشاهده و با اشتیاق کامل بدون سردرگمی محصولات شما را خریداری کنند.

4- چند زبانه بودن وب سایت

برای کسانی که تمایل دارند به صورت گسترده و در عرصه بین المللی فعالیت داشته باشند، در هنگام طراحی سایت باید به این مورد توجه شود که امکان چند زبانه بودن وجود داشته باشد تا افراد در سراسر جهان بتوانند محصولات را مشاهده کنند و در صورت تمایل از آن خریداری کنند.

5- دسته بندی محصولات براساس ویژگی های آن

دسته بندی محصولات موجب می شود که کاربران بتوانند متناسب با نیازهای خود محصولات خشکبار را مشاهده کنند. لازم به ذکر است در هنگام بارگذاری محصولات عکس های باید با کیفیت باشند، زیرا همان طور که بیان شد امکان مشاهده فیزیکی وجود ندارند، بنابراین برای ترغیب بیشتر کاربران به خرید از وب سایت باید عکس ها کیفیت بالا و تولید محتوا برای توضیحات محصولات بسیار انحصاری و حرفه ای انجام شود.

6- طراحی جذاب کاربر پسند

در هنگام طراحی سایت خشکبار باید به طراحی آن توجه شود تا موجب جذب بیشتر کاربران شود. همچنین از آنجایی که محصولات موجود در این وب سایت جزو محصولات خوراکی و وسوسه انگیز است، باید به صورتی طراحی شود که موجب انگیزه بیشتر مشتریان برای خرید خشکبار شود.

طراحی وب سایت جذاب برای خشکبار موجب ایجاد تمایز فروشگاه شما با سایر همکارانتان خواهد شد. با طراحی بصری و گرافیکی حرفه ای و بارگذاری عکس ها با کیفیت در وب سایت خود، کیفیت و خاص بودن محصولات خود را به مشتریانتان القا خواهید کرد.

 با سفارش طراحی سایت خشکبار به کارنیل وب تمام ویژگی های لازم را در وب سایت خود داشته باشید و موجب آسان شدن خرید برای مشتریانتان در سریع ترین زمان ممکن شوید

طراحی وب سایت خشکبار

قیمت طراحی سایت خشکبار

هزینه طراحی سایت به بودجه ای که شما به عنوان فروشنده خشکبار قرار است، برای آن در نظر بگیرید، مرتبط است. به طور کلی می توان بیان کرد که هزینه طراحی سایت خشکبار در شرکت طراحی سایت کارنیل وب با توجه به خواسته های شما مشتریان گرامی مبنی بر اینکه طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت اقتصادی، طراحی سایت قالب آماده و یا طراحی سایت فوری بخواهید و براساس امکانات و ویژگی های موردنظر در وب سایت شما محاسبه خواهد شد.

مزایای طراحی سایت خشکبار

  • فعالیت گسترده و 24 ساعته بدون محدودیت زمانی و مکانی: با ایجاد یک وب سایت برای فروشگاه خشکبار خود می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان، فروش خود را به صورت شبانه روزی داشته باشید. با این کار در هر زمان که مشتریان بخواهند می توانند به فروشگاه آنلاین شما مراجعه کنند و از شما محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.
  • سرمایه گذاری اندک و افزایش درآمد: با راه اندازی سایت خشکبار می توانید بدون اینکه یک مکان برای فروشگاه خود در نظر بگیرید، با سرمایه کمتر در مقایسه با فروشگاه حضوری، فروش خود را آغاز کنید و بدون صرف هزینه های اضافه درآمد خود را افزایش دهید.
  • صادرات و فروش در سطح بین المللی: داشتن یک وب سایت خشکبار موجب می شود که شما بتوانید به صورت گسترده در داخل و خارج از کشور فروش داشته باشید و در هنگامی که فعالیت شما گسترده شد، به صورت بین المللی در زمینه صادرات خشکبار نیز بتوانید فعالیت کنید.

با طراحی سایت خشکبار توسط تیم حرفه ای کارنیل وب می توانید کسب و کار خود را ارتقا ببخشید و از مزایای آن بهره مند شوید

طراحی سایت با کارنیل وب

اگر برای کسب و کار خود نیاز به طراحی سایت دارید، می توانید آن را به صورت قالب آماده یا اختصاصی به کارنیل وب سفارش دهید.

در کارنیل وب با ارائه مشاوره رایگان حتی به‌صورت حضوری در تهران به شما کمک می‌کند تا تمام نیازهای خود را پیدا کنید و یک وب‌ سایت با توجه به تمام نیازها و سلیقه خود داشته باشید.

کارنیل وب، در تمام مراحل طراحی سایت، تولید محتوای حرفه ای و سئو تخصصی وب سایت شما در دنیای آنلاین، در کنار شما خواهد بود تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

مشاهده نمونه کارهای آماده و تحویل فوری

مقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.