ثبت برند در دبی چگونه انجام می شود؟

ثبت برند در دبی چگونه انجام می شود؟

جهت مشاوره با ما فرم زیر راپر کنید

نام خانوادگی *
نام خانوادگی
این فیلد را پر کنید
توضیحات
توضیحات
این فیلد را پر کنید
موبایل *
موبایل
این فیلد را پر کنید

شروع کار برای ثبت برند در دبی یکی از بزرگ‌ ترین مشکلات افرادی است که می‌خواهند این کار را انجام دهند. این مقاله شما را در این مسیر راهنمایی خواهد کرد. ثبت برند در دبی چگونه انجام می شود؟ در این مطلب مراحل ثبت شرکت در دبی، مجوزهای لازم، روال قانونی آن‌ و موارد اقتصادی را ذکر می‌شود.

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت برند می توانید از مشاوره رایگان کارنیل وب بهره مند شوید.

چه برندهایی را می‌توان در دبی به ثبت رساند؟

معافیت از مالیات در کشور امارات متحده سبب شده است، امکان ثبت برند در این کشور برای بسیاری از تاجران فراهم شود. سرمایه گذاران خارجی بسیار زیادی برای ثبت برند و ثبت شرکت جذب این منطقه جغرافیایی می‌ شوند. همچنین امکاناتی که این کشور ارائه می‌ دهد در نوع خود بی نظیر است.

اگر قصد دارید در دبی برند خود را به ثبت برسانید، برای انجام این کار باید مراحل آن را درست و با برنامه ریزی دقیق انجام دهید.

شرکت‌ های خارجی و داخلی می‌ توانند شرکت خود را در شهر زیبا و مدرن دبی به ثبت برسانند. اما باید توجه داشته باشید که برنامه ریزی زیادی برای این منظور مورد نیاز است. بنابراین پیشنهاد می شود که انجام این کار را به متخصصان آن بسپارید. کارنیل وب با تجربه طولانی در این زمینه و کارشناسان خبره این کار را به بهترین نحوه ممکن و در سریع ترین زمان برایتان انجام خواهد داد.

پیشنهاد ویژه کارنیل وب: خدمات ویژه شرکتی

ثبت برند در دبی چگونه انجام می شود؟

ثبت شرکت‌ با مسئولیت با محدود در دبی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل پنجاه و یک درصد از سهام را به نام شخصی کنید که ملیت آن کشور را داشته باشد. حداکثر 50 نفر می‌ توانند به صورت شریکی سهام این نوع شرکت‌ ها را در دست بگیرند و حداقل 2 نفر باید سهام این نوع شرکت‌ ها در اختیار داشته باشند.

در صورتی که شرکت با مسئولیت محدود را در دبی به ثبت برسانید، همان طور که از نامش پیداست، مسئولیتی محدود را برعهده خواهید داشت و  اکثریت مسئولیت به شخصی اماراتی واگذار می‌ شود. متقاضیانی که می‌ خواهند در دبی شرکتی با مسئولیت محدود به ثبت برسانند، قادر خواهند بود فعالیت‌های داخلی و خارجی و فعالیت‌های صنعتی را انجام دهند.

اکثر افرادی که شرکت خود را با این روش در دبی به ثبت می‌ رسانند، با ویزا توریستی برای ورود به این کشور اقدام می‌ کنند، سپس با گرفتن پروانه کسب، اجازه ثبت شرکت را از دولت این کشور دریافت خواهند کرد.

ثبت برند در دبی چگونه انجام می شود؟

شرکت‌ های مشاوره تخصصی حقوقی و مدنی می‌ توانند، برند خود را در دبی ثبت کنند. این شرکت‌ها محوریت مشاوره حقوقی و وکالت بین الملل و غیره دارند. موسسان این شرکت‌ ها قادر هستند 100 درصد مالکیت شرکت را در دست بگیرند.

مشاوران اقتتصادی و مالی، متخصصان، پزشکان و وکیلان بین الملل می‌ توانند برند خود را در دبی به ثبت برسانند. افرادی که می‌ خواهند شرکت مشاوره تخصصی حقوقی و مدنی را در دبی به ثبت برسانند، می‌بایست به منظور اثبات مهارت و سابقه خود در رشته تخصصی‌شان مدارک معتبری ارائه دهند. عدم ارائه معتبر در هنگام ثبت شرکت سبب می‌شود که شرکت تجاری تلقی شود و مالکیت 100 در صدی آن امکانپذیر نخواهد بود.

شرط دیگر ثبت برند برای شرکت‌ های مشاوره تخصصی در دبی این است که نماینده‌ ای از اداره توسعه اقتصادی کشور امارات در شرکت به صورت رسمی استخدام شود. وظیفه نماینده این است که با مقامات دولتی ارتباط برقرار کند.

ثبت شرکت از طریق ایجاد نمایندگی در دبی

متقاضیان ثبت شرکت در دبی در صورتی که در خارج از آن دارای شرکت باشند، می‌توانند برای تاسیس نمایندگی شرکت خود در دبی اقدام کنند. مستندات و مدارک زیادی برای این منظور مورد نیاز است. پس از اثبات سودآور بودن این شرکت مقامات امارات اجازه ثبت شرکت به متقاضیان صادر می‌شود.

مدارکی نیز به منظور نشان دادن گردش مالی باید ارائه شود. مقامات کشور امارات پس از بررسی این مدراک مجوز ایجاد نمایندگی در دبی را برای افراد واجد شرایط صادر می‌ کنند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه تفاوت ثبت شرکت و ثبت برند پیشنهاد می شود.

ثبت برند در دبی چگونه انجام می شود؟

قیمت ثبت شرکت در دبی

هزینه‌ ها از مهم‌ ترین نکاتی است که هنگام ثبت شرکت در دبی باید به آن توجه شود. عدم توجه کافی به هزینه و نداشتن اطلاعات درست منجر به مشکلات زیادی در مسیر ثبت شرکت خواهد شد. بنابراین پیش از هر گونه اقدام برای این کار اطلاعات کافی در این زمینه به دست بیاورید و شرایط را سبک و سنگین کنید. برای آگاهی از هزینه مورد نیاز برای ثبت شرکت در دبی با کارشناسان کارنیل وب تماس حاصل فرمایید از قیمت دقیق ثبت شرکت در دبی مطلع شوید.

لازم به ذکر است که ماهیت تجاری شرکت شما بر روی هزینه‌ ها تاثیر می‌ گذارد. اما به یاد داشته باشید که پیش از انجام این کار معمولا تمام هزینه‌ ها به شما اعلام می‌ شود و در طول مسیر با هیچ هزینه مخفی یا پنهانی رو به رو نخواهید شد. هزینه‌ هایی که برای انجام این کار مورد نیاز است شامل هزینه‌ های ترجمه، دریافت مجوز، اخذ ویزا و هزینه‌ های اداره مهاجرت می‌ شود.

هزینه‌ هایی نیز به منظور تاییدیه سند از سفارت امارت و هزینه‌ های اضافی دیگر وجود دارد. همه این هزینه پیش از شروع مراحل به شما اعلام خواهند شد. پس نیازی نیست نگران هزینه‌ های اضافی باشید. هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت مشاوره و ثبت شرکت نمایندگی با یکدیگر تفاوت دارند. معمولا ثبت شرکت مشاوره هزینه بیشتری نسبت به شرکت‌ های مسئولیت محدود و شرکت‌ های نمایندگی خواهد داشت؛ زیرا در این نوع شرکت ها مالکیت به صورت 100 درصد متعلق شما است.

ثبت شرکت در دبی چه مراحلی دارد؟

مراحل ثبت شرکت در دبی باید با دقت کامل مطالعه شود و توجه کافی به آن صورت گیرد. مدارک مختلفی برای این کار باید آماده و تسلیم اداره و سازمان‌ های مربوطه شود. مدارکی که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز است کمی با شرکت‌ های دیگر تفاوت دارد. در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی ذکر شده است.

  • تعیین نوع فعالیت تجاری و رزرو نام تجاری
  • اخذ فرم تائیدیه تجارت و کسب کار
  • اخذ تائیدیه های مورد نیاز از وزارت توسعه اقتصادی کشور امارات (DED)
  • تهیه توافق نامه با سازمان های دولتی مورد نیاز
  • ارائه اجاره نامه دفتر مرکزی شرکت
  • افتتاح حساب بانکی رسمی حقوقی به اسم شرکت
  • افتتاح حساب بانکی حقیقی به اسم متقاضی

ثبت برند در دبی چه مزایایی دارد؟

هر ساله سرمایه گذاران زیادی برای ثبت شرکت راهی دبی می‌شوند. انعطاف پذیری تجاری، کاهش خطر سرمایه گذاری و مالکیت شرکت به صورت 100 درصد و معافیت مالیاتی موجب جذب این سرمایه گذاران می‌ شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود مزایای زیادی را با خود به همراه دارد. تاسیس این شرکت منجر به تقویت حضور در بازار امارات می‌ شود. سرمایه گذاران برای این منظور ویزا اقامت برای خود و خانواده‌ شان دریافت می‌کنند.

از مزایای دیگر ثبت شرکت در دبی با مسئولیت محدود می‌توان به پرداخت کالای وارداتی بدون عوارض، توانایی افتتاح شعبه جدید در سرزمین اصلی، خرید املاک و مستغلات در دبی، شرکت در مناقصات و پروژه‌ها، تجارت آزاد در بازار محلی امارات و موارد دیگر اشاره کرد.

برای مطالعه بیشتر: مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت برند در دبی چگونه انجام می شود؟

ارائه خدمات ثبت برند و ثبت شرکت با کارنیل وب

برای انجام امور مربوط به ثبت برند و ثبت شرکت خود می توانید با مشاوران کارنیل وب در ارتباط باشید. این شرکت با توجه به شرایط شما هر گونه خدمات ثبت شرکت، ثبت برند و لوگو، اخذ کد اقتصادی، اخذ صلاحیت پیمانکاری، گرید و مشاوره انفورماتیک را به صورت قانونی و در زمان کم انجام می دهد.

ثبت برند و شرکت  فرایند پیچیده ای دارد و گاهی مستلزم زمان بسیاری است. شما می توانید برای انجام بهتر و سریع تر این کار، آن را به تیم تخصصی  شرکت کارنیل وب بسپارید.

مقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.